Kova Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Kasım ayında kova burcu aile içi ekonomik konular ile uğraşabilirler. 5 Kasım‘da Merkür yay burcuna geçiyor. Orijinal, yenilikçi fikirler bulabilirsiniz. Değişiklik planları üzerinde çalışabilir ya da geleceğiniz için hayalleriniz peşinde koşabilir, arkadaşlarınız veya sosyal gruplarınızla daha net ve ilgi çekici olabilirsiniz. İletişim kurmanın yeni yollarını bulabilir ve ilgi alanlarınıza daha derin yoğunlaşabilirsiniz. Güneş, 21 Kasım‘da Yay burcunda Merkür’e katılıyor. Geleceğiniz için hayalleriniz peşinde koşarken sizi anlayan insanlarla paylaşımda bulunmak sizi mutlu edecek. Kendi isteklerinizi yapabilmek için daha bağımsız oluyorsunuz. Daha özgür düşünce, eksantrik ya da değişime açık olabilirsiniz.

7 Kasım‘da Venüs su grubu olan Akrep burcuna geçiyor. Amaçlarınıza ve hırslarınıza odaklanmanın ve uzun vadeli planların üzerinde çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz. Doğru insanlar üzerinde iyi izlenim yaratabilirsiniz ve bu da ilerlemenize yardımcı olabilir. Aşk hayatında daha geleneksel olabilir ve bekarsanız karşı cins iltifatı ile vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

22 Kasım‘da, Neptün su grubu olan Balık burcunda geriye doğru gerilemesine son veriyor. Son birkaç ay içinde finansal konularda, güven, güvenlik veya istikrara ilişkin konularla uğraşıyordunuz. Geriye doğru bitiş ile bazı şeylerin daha iyi bir netlik kazandığını hissedebilirsiniz. Ancak yine de bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Başkalarına yaklaşım konusunda daha iyi bir fikir edinmek için sezgilerinizi kullanın.

4 Kasım‘da, toprak grubu Boğa burcunda dolunay oluşuyor. Anlaşmazlıkları evde veya aile içinde halledebilirsiniz ve duygusal olarak sakinleşmek için sevdiklerinizden daha fazla duygusal destek isteyebilirsiniz. Destek olmadan kendinizi güçsüz hissedeceksiniz. Bir şeyin temelini güçlendirmek için çalışabilirsiniz.

18 Kasım‘da Akrep’de yeni bir ay ortaya çıkıyor. Bir konuda artık adımınızı atabilir, yüksek bir noktaya gelebilir, başarıya ulaşabilir veya tanınabilir, hedeflerinize ulaşmak için fırsatlar arayabilirsiniz. Yeni hedefler belirleyebilir ve uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilir, daha hırslı hissedebilir, doğru kişi tarafından fark edilebilir veya faydalı bir bağlantı kurmak veya yeni sorumluluklar almak konusunda kararlı olabilirsiniz.

Kova Burcu Kasım 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

5 Kasım ve 6 Kasım tarihleri kova burçları için bir hayli şanslı günler olacak. Aşk hayatında bir takım belirsizlikler olabilir. İlişkinizde dostça bir destek bekleyebilirsiniz. Ancak samimiyet kurmakta güçlük de yaşayabilirsiniz. Eğer ilişkiniz yoksa, karşı cins tarafından beğenilmek ve flört etmek isteyebilirsiniz. Ciddi bir ilişkiye başlamak planlarınız arasında değil.

Kova Burcu Kasım 2017 Kariyer ve İş Yorumu

26 Kasım, 27 Kasım ve 28 Kasım tarihleri para ve iş hayatında şanslı olacağınız günlerdir. Bu ay hırslarınız artıyor ve iş hayatında birilerinin sizi fark etmesi için çaba harcamak, geri planda kalmamak, öne çıkmak isteyebilirsiniz. Yeni sorumluluklar almak size yeni fırsatlar sunabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status