Kova Burcu Haziran 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Haziran ayında kova burcu, düşünceleri olumlu ve ilahi olacağından bu ay boyunca fayda sağlayacak. Evinizde aşk ilişkileriniz ve çocuklarınızla ilgili iyi haberler bekleyebilirsiniz ve aileniz ve işinizle ilgili bazı olumlu haberler olabilir. Gezegensel konumlarınız, düşmanlarınızı fethetmenize ve onları arkadaş edinmenize izin verir. İş cephesinde bazı gecikmeler beklenebilir. Ancak kişisel ve profesyonel savaşlarınızı kazanabileceksiniz. Yalnızlık arayabilirsin ve ayrıca ruhani olabilirsin. Pek çok gezegen uygun şekilde yerleştirildiğinden, size yardımcı olacak arkadaşlarınızdan ve ailenizden destek bekleyebilirsiniz. Bu, özellikle finansal olarak genel olarak sizin için iyi bir ay olabilir, ancak sabırlı olmayı öğrenin. Sağlığın izlenmesi gerekiyor ve öğrencilerin içeriden motivasyon bulması gerekiyor.

Aşk İlişkisi: Venüs bu ay 7. evinizde olduğu için aşk artık iyi olabilir. Sizi romantikleştirebilir ve partnerinizle zaman geçirebilir. Bu sevginizi artırabilir ve bekarsanız evliliğinizi planlayabilirsiniz. Ailenle de vakit geçirebilirsin. Özellikle olumlu sözleriniz ve konuşmanızla aile üyelerinizle ilişkilerinizi geliştireceksiniz. İşinizi kişisel yaşamınıza getirmeyin.

Finans: Para akışı bu ay sizin için iyi olabilir. Bu, iyi para kazanabileceğiniz anlamına gelir. Finansal büyümeniz bu ay beklenenden fazla olacak ve çok mutlu olacaksınız. Kredilerinizi ve borçlarınızı bu ay temizleyeceksiniz ve aileniz de bundan memnun olacak. Artık hırslarınız ve hedefleriniz sayesinde zengin olacaksınız. Finansal arzularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yatırımlar konusunda dikkatli olmalısınız. Eşinizle tartışın ve karar verin.

Kariyer: Tutkunuzu ve cesaretinizi ve iletişim becerilerinizi doğru şekilde kullanırsanız, kariyerinizde mükemmel olabilirsiniz. Patronunuz bu ay yeteneklerinizi ve zekanızı takdir edebilir. İş yerinde biraz rekabet olacak, ancak rakiplerinizi yenmeyi başarabilirsiniz. İş yerinde tüm düşmanlarınızı etkisiz hale getireceksiniz. Bu ay, kariyerde bir miktar ilerleme vaat ediyor, ancak küçük engeller ve bazı gereksiz seyahatler de var. Elinizdeki görevleri yönetmede ve zamanında tamamlamada çok iyi olacaksınız. Performansınız patronunuzu etkileyecek. İş yerinde iyi bir isim alacaksın.

Ticaret: Ortaklık işi bu ay sizin için iyi olacak. Yeni müşteriler edinebilirsiniz; Ürünlerinizi müşterilere sorunsuz bir şekilde satabilirsiniz. İş için doğru yeteneğe sahip olacaksınız. İş ortaklarınızı etkileyebilirsiniz, iletişim becerileriniz onları ikna edecek ve onlarla iyi anlaşmalar yapacaksınız. İşinizde bazı kayıplar olabilir, ancak dikkatli olursanız büyük kayıplar yaşamazsınız.

Profesyoneller: Artık iş için yurt dışına gidebilirsiniz. Promosyon kartlarda da olabilir. Doğası gereği çok hoşgörülü ve anlayışlısın. İşteki kıdemlileriniz bilgi ve uzmanlığınız için sizi sevecek. Bilginizi bu ay iş yerinde personele aktarabilirsiniz. Öğretmenizi, iletişiminizi ve kişilerarası becerilerinizi takdir edeceklerdir.

Sağlık: Bu ay sağlık iyi olabilir ve zihinsel yapınız çok olumlu olacak, sizi girişimlerinizde cesur ve kararlı hale getirecek ve herhangi bir tıbbi yardıma ihtiyacınız olmayabilir. Ancak iş stresi ve çok fazla asitlik ve baş ağrısıyla ilgili bazı küçük sorunlar olabilir. Bu yüzden sağlığınızı hafife almayın. Her zaman ne yediğinize dikkat edin. Egzersiz yaparsanız, her gün Tanrı’ya dua edin ve meditasyon yapın. Artık sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Eğitim: Gezegenler onları bilge ve şanslı yapacağı için öğrenciler iyi bir ay geçirecekler. Yurt dışına çıkmak isteyenler başarılı olacaktır. Rekabetçi sınavlara girenler başarılı olabilir. Gezegenler onları zeki hale getirebilir. Öğrenciler, kendilerini olumlu bir şekilde motive edecek öğretmenlerinden, rehberlerinden ve akıl hocalarından iyi tavsiyeler alabilirler. Yetenekleri ve becerileri ile iş bulabilirler.

Şanslı tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 27, 28, 29, 30

Uğursuz tarihler: 7, 6, 8, 9, 10, 11, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status