Kova Burcu Haziran 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Haziran ayında kova burcu işleri yavaş ve titiz bir şekilde ele almalı ve sabırlı olmalısınız. Sosyal yaşamınızda aktif ve meşgul olabilir ve her planınızda yavaş yavaş ilerleyebilirsiniz. Finansal işlemlerden adil bir sonuç alabilirsiniz. Gereksiz geziler giderlerinizi artırabilir. İşyerindeki ek sorumluluklar, tamamlanabilmeniz için daha fazla çaba gerektirebilir. Yetenekli bir kişi olarak mükemmel bir performans sergiliyor ve sorun giderme konularını akıllıca ele alıyorsunuz. Gelirinizde bir artış olabilir ve yeni iş görevleri alınabilir. Popülerliğiniz artacak ve verimli yolculuklara devam edeceksiniz. Sağlığınız iyi ve diyetinizdeki ekstra dikkatiniz sizi formda tutabilir.

Haziran’da Kova burçları özellikle kız ya da genç bir kadının hayatındaki önemli bir etkinlikte bulunabilir veya ona yardım edebilirsiniz. Belki düğün hazırlıklarına da yardım etmeniz gerekebilir. Bu ay, geleceğiniz için büyük umutlar ya da beklentilerle dolu olacaksınız. Bir etkinlikle ilgili güçlü duygular ve heyecan olacak. Bir erkekle ilgili bir araya gelerek konuşmanız gerekebilir.

Haziran ayında sevdiğiniz birinin bebek sahibi olacağını öğrenebilirsiniz. Erkekler, Haziran ayında, özellikle arkadaş çevrenizdekilerden veya meslektaşlarınızdan gelen hayatınızda önemli bir rol oynayacak biri ile zaman geçirebilir. Kişisel ya da profesyonel yaşamınızda başarılı olacağına dair sürprizler olacak. Bu ay birçok şey sizi şaşırtacak. Yepyeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu ay artık ev satın almanın, teknik bir cihazın ya da daha önce hasar görmüş veya kaybettiğiniz diğer önemli şeyler ile ilgilenebilirsiniz ve ev hayatının tadını çıkaracaksınız. İhtiyaç halinde akrabalarınızdan mali yardım alacaksınız veya küçük bir kredi kullanacaksınız.

Haziran ayında mal mülk veya arazi işlemlerini sonuçlandırmak için iyi bir zaman olacaktır. Bir çiftliğiniz varsa, bu ay yapacağınız yenilikler sizin için çok başarılı olacaktır. Sevdiğiniz insan bu ay kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak bir sürpriz yapabilir. Ama bu iyi anların hayatınızda daha uzun süre kalmasını istiyorsanız, narin, dikkatli, merhametli olmalısınız. Bu aşkın ne kadar süreceğini tahmin etmek zor olsa da,  bekar olanlar için yeni bir ilişkinin ortaya çıkmasıyla hoş bir sürpriz yaşayacak. Ama en azından kısa da sürse, hayatınızda olduğu zaman için mutlu hissedeceksiniz.

Bu ay, istenmeyen bir rahatsızlık yaratacak bir mali belge ile ilgili bir taahhüt veya rahatsızlık ortaya çıkacaktır. Belki beklediğiniz para zamanında elinize geçmeyebilir veya ödemeleriniz aksayabilir. İyi olan şey, bu problemin çözümünü oldukça hızlı bulmaktır. Bunun için de ailenizden maddi destek alabilirsiniz.

Kova Burcu Haziran 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, aşk hayatın biraz sakin olabilir. Partnerinizi olur olmaz sebeplerle sinir etmemeye çalışmayın. Bu ay doğru zaman olmadığından, eşinize bir şey önerme fikrinizi erteleyebilirsiniz. Çiftler samimi bir yaşama sahip olacak ve bazı sorunları sırası ile çözecekler. Bekar olanlar ise aşk hayatlarında sürpriz yaşayabilirler. Hoşlandıkları birinden duygularına karşılık bulabilirler.

Kova Burcu Haziran 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, birkaç nedenden ötürü yurtiçi ihtiyaçlarınız için önemli harcamalar olabilir. Bu ay boyunca fonlarınızda çok fazla dalgalanma olabilir; masraflarınızı kontrol etmek zor olabilir. Sabit birikimleriniz bazı tamir işlerine gidebilir. Kısa seyahatler harcamalarınızı artırabilir. Bu ay, işinizde olumlu değişiklikler görebilir, para kazanma ve tanınma şansınız artar. Bu ay karar vermek için yetkili bir pozisyonda olabilirsiniz. İş yerinizde değerini kanıtlamak ve itibar kazanmak için fırsatlar elde edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status