Kova Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ekim 2017)

Kova burçları Ekim ayı ikinci haftasında Jüpiter kariyer, sosyal statü, patronlar, yetki ve hırsların 10.evine geçiş yapacak. Önümüzdeki bir yıl için, iş dünyasına ve profesyonel sektöre fazlasıyla odaklanacaksınız. Jüpiter ilerleme ve faydalar gezegenidir. Jüpiter bu eve taşındığında, kariyerinizde ilerleme, atılım görürsünüz. İlerlemenin doğası sizin bakış açınıza bağlı olacak.

Yeni bir sorumluluk alabilirsin. Ek sorumluluk almak gibi de olabilir. Yeni patronlar gelebilir ya da daha geniş bir işyeri konumuna geçebilirsiniz. Danışmanlarınız ve patronlarınız aktif olarak iş hayatınıza müdahale edecektir. Bu hafta kova burçları için teslimiyet ve itaat zamanıdır. Kurallara aykırı hiçbir şey yapmamalısın.

9 – 15 Ekim Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Venüs, yabancı seyahatlerin, dış ilişkilerin, yüksek öğrenimlerin, öğretmenin, yayıncılığın, maneviyatın ve felsefenin 9.evine geçiş yapıyor. Güneş de aynı evde olacak. Bu nedenle Güneş-Venüs ikilisi sizi daha çok manevi ve felsefi konulara yatkın yapabilir. Hukuki konularda, yasal konularda araştırma yapmayı deneyebilirsiniz. Bu hafta kova burçları haksızlığa hiç gelemeyecekler

Uzun yolculuklar için bu hafta plan yapabilirsiniz. Hac ve manevi inziva da olabilir. İş ile ilgili eğitim veya yeni beceriler öğrenmek için de seyahat yapılabilir. Bir şeyler yazmak ve yayınlamak isteyebilirsiniz. Bu nedenle sıkı çalışırsanız yazma becerinizden para kazanmak için fırsatlar elde edebilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu hafta muhtemelen romantik konularda daha maceracı ve hayalperest hissediyorsunuzdur. Sen ve sevgiliniz aynı eski donuk rutine düşmüş olabilirsiniz. Monoton ilişkinizi canlandırmak isteyeceksiniz. İkinizde de küçük bir macera istiyor olabilirsiniz. İlişkinize heyecan katmak iyi gelebilir. Neyse ki evren hazır ve kova burçlarına yardım etmeye istekli olacak. Tabii ki, paraşüt ya da tehlikeli sporlar gibi çılgınca canlandırıcı bir şeyler yapmayı seçebilirsiniz. Ancak bu kadar abartıya gerek yok. Yepyeni bir tecrübe elde etmek, ilişkideki ihtiyacını karşılamak için yeterli olacaktır. Birlikte tatil yapmak ve farklı yerler keşfetmek de ilişkinizi sıradanlıktan çıkarabilir. Cumartesi gününden sonra sizinkinden farklı dini veya kültürel bir geçmişe sahip biriyle tanışabilirsin. Bu hafta karşı cinse karşı büyüleyici olacaksınız.

Kova Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta kova burçları için iş hayatları özellikle çok hassas olacak. Kendinizi yenmek, kaçınmaya çalıştığınız tutumları güçlendirir. Bu duyguları pozitif, anlamlı eylem haline getirin. Becerilerini güçlendirmek daha büyük bir mutluluk ve gelecekte başarıyı getirecektir. Pazartesi, iş başvurusunda bulunmak veya mevcut durumunuzu iyileştirmek için güçlü bir gün olacak. İşleri nasıl daha iyi hale getireceğinizi görmek yeteneğine sahip olacaksınız. Ofiste çalışanlar ve müşterilerle iyi geçineceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status