Kova Burcu Haftalık Yorumu (16-22 Ekim 2017)

Haftalık kova burcu yorumunda bu hafta Merkür, iletişim dünyası, teknoloji ve mantıksal analiz yapabilmek gibi konular önemli olacak. Akrep’in derin sularına taşınacak olan burcunuzda bu hafta boyunca 10.evinizde kalacak. Bu da kariyeri, sosyal statüsü, patronlar, yetki ve hırslara odaklanacaksınız. Bu ev sosyal sektörünüzü temsil eder, bu nedenle mesleki ve sosyal durumunuzla ilgili olarak iletişimler kurmak önemli hal alacak. 17 Ekim salı gününden sonra mesleki alanda güçlü görüşmeler yapılabilir. İş hayatı bu hafta kovalar için önem kazanıyor. Fakat riski kararlar almamalısınız. Mevcut düzeni hafta sonuna kadar korumalısınız. 19 Ekim yeni ay ile birlikte hayatınızdan bazı insanları çıkartabilir, yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Sizi eleştiren kişilere karşı sabırlı olmalısınız.

İş yerinde yoğun günler olacak. Kova burçları çok kısa vadeli projeler ile ilgilenebilirler. Bu hafta büyük oranda teknoloji ve iletişim ile ilgili alanlarda çalışmalarınız olabilir. Yazılı ve medya endüstrisinde çalışıyorsanız meşgul günleriniz olacaktır. Yazışmalar söz konusu olabilir ve iş hayatında her an başkalarıyla iletişim halinde kalmanız gerekebilir. Yeni bir iş arayabilirsiniz. Yeni bir çalışma programı da oluşturabilirsiniz. Ancak bunun için cuma günün beklemeniz yararlı olacak. Bu yeni kararlarınız ve değişiklikler kariyerinizi güçlendirebilir.

16 – 22 Ekim Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Patronlar, aile büyükleri ve hayatınıza rehberlik eden diğer insanlarla güçlü bağ kuracaksınız. Onları dinlemek daha faydalı olacak. Onlarla iletişim kuracak çok şeyiniz olabilir. Fikirlerini almak isteyebilirsiniz ya da kendi görüşlerinizi sunmak isteyebilirsiniz. Ancak bu hafta eleştiriye pek de açık olmayacaksınız. Belli ki hayatınıza karışacaklardır. Hayallerinizi desteklemeyebilirler. Görüşlerini anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Konuşmanızı kontrol edemiyorsanız, bu karmaşık bir zaman olacak.

Lütfen bu hafta başından itibaren karşı tarafı daha fazla dinleyin, ancak sizin için zor olabilir. Çünkü Merkür sabır ve dinleme yeteneğinde sınıfta kalıyor. Dolayısıyla, kova burçları insanlara karşı anlayışlı olmak ve dinlemek konusunda bu hafta kendilerini zorlamalılar. O zaman size daha fazla fikir gelecektir ve bu size barış ve mutluluk verecektir. Belki desteklerini de bu şekilde alabilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgilinizin iş anlayışının gücünü hafife almayın Aslında, hayati bir kariyer kararı verirken bu hafta sevgilinize danışmanız mantıklı olabilir. Partneriniz iş hayatınızda alacağınız kararlarda sizi destekleyen kişi olabilir. Sevgiliniz bazı fırsatların ya da tercihlerin artıları ve eksilerini görmenizde yardımcı olabilir. Size gerçekleri söyleyebilir ve böylece bu hafta sonuna doğru mesleki yönde kararlarınız netleşebilir. Buna ek olarak, bir iş başlatmak gibi yeni bir mesleki harekete geçmek istiyorsanız, sevgiliniz danışacağınız en iyi insan olacaktır.

Yeni işe başlamak veya yeni iş kurmak konusunda size aradığınız tüm manevi desteği verebilir. Eğer ilişkiniz yoksa, iş hayatından birine aşık olabilirsiniz ya da aranızda bir şeyler başlayabilir. Bu hafta dikkat çekici olacaksınız.

Kova Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

İşinizden memnun değilseniz, yeni iş fikirleri konusunda bu hafta çok düşünecek bir çıkış yolu arayacaksınız. Özellikle yeni bir proje fikri için başkalarının desteği ve işbirliğine ihtiyacınız olabilir. Bu hafta yeni iş fikirlerinizi iyi değerlendirin. Hedeflerinize tekrar bakın ve neyin sizi gerçekten tatmin edeceğini az çok hesaplayın. İş hayatında şu anki durumunuzdan memnun olmayabilirsiniz. Ancak 19 ekim yeni ay ile birlikte mesleki yönde değişim sürecine gireceksiniz. Eğer sevdiklerinizle birlik olursanız, çok kazançlı işler yapabilirsiniz. Yatırımlarınızdan da onların desteği ile iyi kazanç elde edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status