Kova Burcu Haftalık Yorumu 14 Aralık 2020 – 20 Aralık 2020

Haftalık kova burcu yorumunda bu hafta, Bir arkadaşınızdan gelen bir duyuru sizi ayağınızdan fırlatır. Bunun olacağını görmedin. Kova burcunun yerlisi, bu hafta sürprizlerle dolu.

Hafta 13 Aralık Pazar günü, Merkür ile, arkadaşlık evinizde, finans evinizde Neptün’e bir kare yaparak başlıyor. Bugün, özellikle para meseleleri ve sevgili bir arkadaş çevresinde iletişimsizlik çok muhtemeldir. Kimin neyi ödediği veya ödünç alınan paranın nasıl geri ödeneceği konusunda bazı karışıklıklar olabilir. Bu konuyu gündeme getirmek için bir planınız olabilirken, bugünün yönü mutlu bir sonu desteklemiyor. Para ve dostluk hakkındaki iletişimi şimdilik arka plana koyun.

Merkür ilerlemeye devam ediyor ve Güney Düğümünde oturuyor. Akrep burcundaki  Aynı zamanda Yay burcunda bir güneş tutulması var. Çevrenizdeki insanlar büyük yaşam değişimlerinden geçiyor olabilir – fırtınanın tam ortasında gibisiniz. Ancak rüzgar ağaçları büküp enkazları savururken, düşen bir dalın çarpması mümkündür, bu nedenle gerekirse değişiklik yapmaya hazır olmak istersiniz.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu 2021 Yorumu

Kova Haftalık Burç 14 Aralık – 20 Aralık 2020

En üretken gününüz 15 Aralık Salı, Merkür’ün düşünme süreci evinizde Mars’la üçgen yaptığı ve Venüs’ün pragmatik Satürn ile altılık yaptığı. Çözümleri çizmek için kalem ve kağıt alın. Bu, kendinizi engellenmiş hissetmenizin nedenlerini ortaya çıkarmak için harika bir özelliktir. Bu, ev dekorasyon videolarını izleyerek bölgelere ayırarak harcamak istemeyeceğiniz nadir bir gezegen kombinasyonudur.

Hareketli hafta 16 Aralık Çarşamba günü, Satürn’ün Oğlak burcundan psişik yetenek evinizde Kova burcuna geçmesiyle devam ediyor. Satürn sizden kayaların ve sınırlamaların üzerinden tırmanmanızı ister. Önümüzdeki birkaç ay içinde sezginize güvenmeyi ve hatta psişik yeteneğinizi profesyonel olarak kullanmayı öğreneceksiniz. Ancak şimdilik, önünüzde bir tepe olduğunu fark edin ve tırmanmak için biraz çaba sarf etmeniz gerekecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status