Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Nisan 2018 – 15 Nisan 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür 3.evinize kısa geziler, kısa kurslar, eğitim, kardeşler, medya, teknoloji, elektronik ve yazı alanlarını tetikleyecek. Bu gezegen de yavaşlama modunda ilerliyor. İletişim ile ilgili çalışmalarda bazı engeller olabilir. Bu alanda yeni fırsatlar bulacaksınız. Satış, yazı ve düzenleme alanlarında daha fazla iş olacak. Kariyer geliştirme programları, kısa seyahatler ve kardeşlerinizle ciddi iletişim de görülür. Merkür 3.evini yöneteceğinden, tüm bu şeyleri dikkatli bir şekilde ele almanız gerekir.

Gizli korkuların, duyguların, ruhsal dinginlik, inzivaya, uzun mesafe seyahatlerinin maneviyatının ve sadakaların 12 evi, Mars üzerinden enerji kazanacaktır. Bu evin duygusal yükleri olabilir. Duygusal sorunlarınız var ve bunları çözmeyi deneyeceksiniz. Bu kendi kendini analiz etmek için iyi bir zaman.

Hayatta nereye gittiğinizi bulmanız gerekecek. Daha fazla dua ve meditasyon da belirtilmektedir. Bu evden geçen herhangi bir gezegen, o zaman duygusal dengenizi test edecektir. Bu yüzden aklınızı zorlayabilecek şeylere dahil olmayın.

Kalbinizi ve zihninizi hafifletebilecek hafif şeyleri yapmaya çalışın. Hayırsever işler ve uzun mesafe seyahatleri için gidebilirsiniz. Yalnız  kalarak hayattan ne istediğinizi de düşünebilirsiniz.

Venüs, aileniz, atalarınız, ebeveynleriniz ve aile mülkiyetindeki 4.evinize enerji verecektir. Bu, aile sektörünüze çok fazla rahatlama getirecektir. Gayrimenkul fırsatları olabilir. Evinizi donatmak için yeni fırsatlar bulacaksınız. Evden seyahat edebilir.

Ebeveynleriniz ve akrabalarınızla da ciddi bir görüşme yapabilirsiniz. Yeni insanlarla bile tanışabilirsiniz. Bu hafta problem çözme zamanı. Atalara ait mallarla ilgili aile toplantıları ve tartışmalar da görülür.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status