Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ekim 2018 – 14 Ekim 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli bir toplantıyı sonuçlandırabileceğiniz bir hafta olur. Bir kadınla ilgili olabilir ya da bir kadından yardım alırsınız. Bu hafta, özellikle Yengeç, Akrep veya Balık ile olan ilişkinizde sizi şaşırtacak bir şey olacak. Bu burçtaki insanlarla yeni tanıdıkların ilginç bir gelişme olacaktır. Hafta içi, birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkili beklenmeyen sağlık rahatsızlıklarını gösterir: iş arkadaşları, müşteriler veya iş ortakları. Stresli bir durum nedeniyle, baş ağrısı, uykusuzluk vb. ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Bu, özellikle mülkiyet, akrabaları veya yakın arkadaşlarla ilgili olması halinde, bir gezi için iyi bir hafta olacaktır.

Kova burcu bu hafta çeşitli mülk ve maddi konulara dahil olmak için iyi bir zaman olacaktır. Hafta boyunca, babanız, büyükbabanız veya diğer erkek akrabanızla ilgili hoş bir etkinlik yaşayacaksınız. Kova erkekleri şans oyunu veya kamusal görünümde şanslı olacak. Birinden şans veya destek alacaksınız.

8 Ekim – 14 Ekim Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Terazi’de pazartesi günkü yeni ay Kova için iyi bir hafta yapar. Yakın ilişkilerinize ve içsel bir huzur ve denge hissine uyum sağlar. Planlarınız iyi çalışmalı ve hedefleriniz daha az çabayla daha ulaşılabilir olacaktır. Yeni bir diyet, egzersiz veya detoks rejimi başlatabilirsin. Bu yeni ay ayrıca sevdiklerinize daha duyarlı, sempatik ve rahatlatıcı hissettirecek.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Ekim Yorumu

Ancak pazartesiden cumaya, enerjinizde artış Çarşamba günü bir zirveye varıyor. Bu, altta yatan enerji ya da rekabet gerginliği varsa, ilişki zorluklarına neden olabilir. Bununla birlikte, her iki eşin de eşit derecede güçlü egolara sahip olduğu sağlıklı bir ilişkide, daha fazla canlandırıcı aktivite olasıdır. Fiziksel gerginlik spor, egzersiz veya yaratıcı çalışma yoluyla serbest bırakılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status