Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Ocak 2019 – 13 Ocak 2019)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta ev içi sorunları çözmeye odaklanabilirsiniz. Bu hafta ev içi bazı masraflarınız olabilir. Evinizle, düzeninizle, çeşitli ev tadilatlarıyla ve değişikliklerle ilgili planlarınız olacak. Bazılarınız yeni bir ev, mülk veya başka bir pahalı mal alımıyla ilgili olayları bekleyebilir. Hafta içi seyahat için elverişli olacak. Ancak farklı koşulların ortaya çıkması nedeniyle seyahatin ertelenmesi de dahil olmak üzere, planlarınızdaki değişiklikler söz konusu olabilir. Başka bir yerde yaşayan insanlardan haberler için özel beklentileriniz varsa, bu hafta gerçekleşmeyebilir. Bazı beklentiler boşa çıkabilir.

Kova burcu bu hafta ailenizde finansal nitelikteki bir belge veya sözleşmeyle, kaçırılmış veya unutulmuş ödemeyle ve diğerleriyle ilgili gerilimler olacaktır. Başka bir şehirde veya ülkede yaşayan çocuğunuz veya genç bir akrabanız varsa, haberler nostalji, üzüntü, memnuniyetsizlik duygusu yaratabilir.

7 Ocak – 13 Ocak Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya burcunuzdaki ay özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve duyarlı hissedeceksiniz. Yani bu, ilişki meseleleri hakkında konuşmak için harika bir zaman olur. Çünkü duygularınızla iletişim halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzu kırmanız ve yeni arkadaşlar edinmeniz için size güven verir. Ancak, çevrenizden daha fazla duygusal güvenceye ihtiyacınız olabilir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Ocak 2019

Perşembeden pazara kadar derin gömülü duygular yüzeye gelebilir. Yoğun kişisel etkileşimler, birisi hakkında ne hissettiğinizi ve sizin hakkınızda nasıl hissettiğini gösterecektir. Bu hisler iyi ya da kötü olsun, deneyim için daha zengin olursunuz. İlişki daha derin bir seviyeye dönüşecek veya ilerlemekte özgürsünüz. Ayrıca, sezginiz çok güçlü olacak ve kendini keşfetme yolculuğunuzda rehberlik edecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status