Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Mayıs 2018 – 13 Mayıs 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta başkalarından baskı görebilirsiniz. Kendi çıkarları için size bir şeyler kabul ettirmeye çalışabilirler. Ya da iyimser yanınızı kullanabilirler. Hiç kimsenin kendi fikri veya isteği olan şeyler için sizi manipüle etmesine izin vermeyin. Konumunuzdan geri adım atmayın. Hayatınıza dair aldığınız kararlarda bu hafta başkalarından fikirlerinden çok kendi içinizden geçen istekleriniz önemli olabilir. Yoksa ileride pişman olabilirsiniz. Artık kendinizi iki yüzlülük yapan ve bencil, çıkar ilişkisi kuran insanlardan korumak önemlidir.

Kova burcu bu hafta birinin sizden bir şey almak istemesi, sizi bir ayrıcalık veya kolaylıktan mahrum bırakması, sizi temkinli, ama saldırgan veya kaba olması söz konusu olabilir. Birinin araya girmesi ile bir işinize engel olabilir. Hevesinizi kırabilir ya da sizin moralinizi bozup isteklerinizden vazgeçmenize neden olabilir. Bazı negatif insanlar bu hafta canınızı sıkabilirler. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insanla aranızda kıskançlık yüzünden sorunlar olabilir.

7 Mayıs – 13 Mayıs Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu hafta genelinde sizi memnun edeceği güzel anlar, aşk hayatınızla ve sevdiğiniz insanlarla ilgili olacak. Yeni bir aşk, bu tür bir macera için hazırlıksız olabilir. Ancak bekar olan kişiler sürpriz bir aşka yelken açabilirler. Hiç aklınızda yokken biri sizden hoşlandığını belli edip, görüşmek isteyebilir.

Hafta boyunca farklı vesilelerle ve farklı insanlarla daha fazla toplantı veya görüşme yapacaksınız. Evinizden dışarıda vakit geçirmeyi veya misafir etmeyi tercih etmekten ziyade, evinizin dışında vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Sosyal çevrenize de zaman ayırabileceksiniz.

Bir kızın veya genç bir kadının hayatındaki bir olay, bütçeniz için özel hazırlık veya ek maliyetler doğuracaktır. Sevdiğiniz bir kadına özel bir hediye almanız gerekebilir. Özel hayatınıza dair bazı beklentiler içerisinde olabilirsiniz. Sabırlı olun ve daha hızlı gerçekleşmesi için bir şeyleri zorlamayın.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Mayıs Yorumu

Aslında, bu haftanın sıkıntıları, huzursuzluk ve sabırsızlığınızın daha hızlı gerçekleşmesine bağlı olacaktır. Bir şeylerin bir an önce olmasını istemek başkaları tarafından ön yargı ile karşılanabilir. Arkadaşlarınız ya da akrabalarınız sizi hafta sonu boyunca bir araya getirmeye ya da seyahat etmeye davet edecek ve bu da sizin için ilginç bir deneyim olacaktır.

YORUMLAR

  1. Nasip dedi ki:

    Var nerhaba bn nasip ,sana gonderildim

  2. Sevil dedi ki:

    Dulum evlilik gorunuyormu

DMCA.com Protection Status