Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020)

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta, Ay, cesaret, macera ve keşfi temsil eden üçüncü evlerinden geçeceğinden, haftanın başlangıcı Kova yerlileri için olumlu bir not olacak. Hareketli burçlardaki maksimum gezegenler, bu dönemde seyahatler yapmanın, soruna çözüm bulmada uyum yeteneğinizi ve esnekliğinizi artıracağını, böylece işyerinde verimliliğinizi artıracağını göstermektedir.

Kişisel cephede, kardeşleriniz sizin için bir araya gelmeyi planlayabilir, bu da sizi mutlu ve sevindirebilir. Öğrencilerin daha önce korktukları konularda da iyi performans göstermeleri muhtemeldir, bu da akademik performanslarını iyileştirmeye yardımcı olacaktır.

Ay’ın dördüncü evindeki konumu, güvenlik ve rahatlık, Kovalar için o kadar hayırlı sonuçlar getirmeyebilir. Dördüncü evdeki konumdaki engelleri temsil eden altıncı ev, bu dönemin arsa ve mülkle ilgili konularda siz ve akrabalarınız arasında çatışmalar görebileceğini gösterir.

Bu, gereksiz harcamalara ve zihinsel strese yol açabilir. Profesyonel olarak, daha sonra geri ödemeniz zor olabileceğinden, işinizi büyütmek için bu dönemde herhangi bir borç ve yükümlülük almamanız tavsiye edilir.

7 Eylül – 13 Eylül Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu  

Ay, nesli, zekayı ve eğitimi temsil eden beşinci evinizde konumlanacağından, haftanın son aşaması çocuklarınızla kaliteli zaman geçirmek için çok umut verici bir dönem olacaktır.

Profesyonel olarak, maksimum gezegenler bu süre içinde biraz kararsız ya da kafanızın karışabileceğini gösteren ikili burçlarda olduğundan, önünüzdeki değerli fırsatları kaçırmanıza neden olabilir.

Bu, yeteneklerinize olan özgüven ve güven eksikliğine neden olarak işyerindeki sorunlarınızı daha da kötüleştirebilir. Bu nedenle, karar verirken olumlu ve kararlı olmanız önerilir. Ancak, iş dünyasındaki insanlar piyasadaki son trendleri takip ederek kar elde edebilirler.

Sağlık cephesinde sinir sistemiyle ilgili bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz, bu yüzden dikkatli olun ve bu dönemde herhangi bir ağırlık kaldırmaktan kaçının.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status