Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Mart 2018 – 11 Mart 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta ilerlemeye çalıştığınız hedefler ve hırslarınız üzerinde kafa yorabilirsiniz. Hafta başında iş hayatında daha disiplinli, odaklanmış olacaksınız ve istediğiniz şey için daha fazla enerjik çalışabilirsiniz. Hafta başı yüksek enerji ile sorumluluklarınızın çoğunu da yerine getirebilirsiniz. Salı günü Merkür ve Venüs koç burcuna geçiyor. Önümüzdeki günlerde daha aktif bir zekaya sahip olarak motive olacaksınız. Kısa vadeli planlar üzerinde çalışmaya, başkalarıyla zihinsel olarak bağlantı kurmaya, fikirlerinizi paylaşmaya ihtiyacınız olabilir. Sevdikleriniz ile daha fazla şey paylaşma olanağına sahip olursunuz.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha yeniliklere açık bir şekilde düşünebilir ve mevcut kurallara karşı gelerek alışılmamış şeylere daha açık olabilirsiniz. Yenilikler sizin dikkatinizi çekecek. Hafta sonu boyunca, hayal gücünüz aktif olacak ve hayalperest olabilirsiniz. Hatta hayal dünyasında kaybolabilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmenin ve sorunları geride bırakmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Uranüs Pazar günü Mars’a olumlu bir şekilde isabet ediyor. Yeni arayışlar hakkında daha hevesli ve pozitif hissedebilirsiniz.

5 Mart – 11 Mart Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta davranışları ve sözleri ile hayatınızı oldukça karmaşık ve sorunlu kılacak insanlar olabilir.  Karşılaştığınız insanlara dikkat edin ve tartışma çıkarmaya çalışan insanlardan kaçının. Özellikle çalışma ortamında sizi sinirlendiren birileri olabilir ve çok fazla üstünüze gelebilirler.

Bu hafta bir kız ya da genç bir kadın hakkında haberler alınabilir ve üzülebilirsiniz. Belki aileden bir kadın da zor bir zaman geçirebilir ve sizden destek talebinde bulunabilir.

Hafta boyunca işinizde beklenen haberler, değişiklikler veya diğer olaylarla ilgili sabırsız ya da gergin olacaksınız. Yeni plan ve projeler de sizi heyecanlandırabilir. Kişisel olarak, bu hafta planlarınızda herhangi bir sürpriz beklemiyor olacaksınız. Tam tersi mevcut düzeni de koruyacaksınız. Gündelik hayatınızda gerginliği azaltın ve stresten uzak durun!

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Mart 2018 Yorumu

Bu hafta sürprizler, yeni fırsatlar veya bu tür ilişkilerle alacağınız önemli bilgiler aracılığıyla mutlu olabilirsiniz. Beklenmedik toplantılar ve görüşmeler yapacaksınız. Ayrıca beklenmedik gelişmelerle toplantılara katılacaksınız. Bu hafta, genç kova kadınları seyahat için olumsuz bir hafta olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status