Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Haziran 2018 – 10 Haziran 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta diğer aile üyelerinden destek ve yardım bulmakta zorlanabilirsiniz. Ev içerisinde bazı sorumluluklarınız bu hafta ağır gelebilir ve beklediğiniz desteğin gelmemesi moralinizi bozabilir. Ev içerisinde tadilat ya da bazı değişiklikler ile boğuşabilirsiniz. Hafta içi bazı konularda kimseye güvenemeyeceksin. Acil durumlar ev onarımlarını, hem evinizde hem de işinizde önemli ekipmanların değiştirilmesini içerecektir. Bu yüzden de bitkin düşebilirsiniz.

Kova burcu bu hafta, mal mülk alım satımına dair bazı haberler gelebilir. Hafta boyunca evinizle ilgili planları, bir köyde veya çiftlikte mülkler ile ilgili sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Ancak masraflarınız da çoğalabilir. Daha büyük harcamalar yapabilirsiniz ve bu sizi endişelendirebilir, birikimleriniz azalabilir.

Artık yeni temaslar çoğunlukla profesyonel planlarınızın gelişimi için önemli olacak. İş hayatında önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Hatta diğer yerleşim yerlerinde yaşayan insanlar bile olabilirler. Belki başka bir şehirde iş başvurundan dönüş gelebilir. Hafta sonu ise seyahat için elverişli olacak. Ancak iş ile ilgili ise, büyük başarılar için beklentileriniz yok. Sonucunu bilseniz de bu yolculuğu yapmak isteyebilirsiniz.

4 Haziran – 10 Haziran Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta sevdiğiniz insan sizden önemli bir yardım talebinde bulunabilir. Aşk hayatında bu hafta dayanışma içerisinde olacaksınız, ancak ondan sakladığınız bazı sırlarınız da olabilir. bazı planlarınızı ona hemen söylemek istemeyebilirsiniz. Bekar olanlar ise yeni tanışacakları birinden etkilenebilirler ve flört edebilirsiniz.

Bu yedi gün boyunca, herhangi bir hile, manipülasyon veya yalandan kaçının, çünkü bu size kötü hizmet edecektir. Önümüzdeki günlerde, hoş olmayan çatışmalar, kayıplar ya da ayrılıklar olabilir. Bazı yalanlar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Haziran 2018

Hafta boyunca, çeşitli dostlarınız ile etkinliklere katılabilir, yeni insanlar ile de görüşmeler yapabilirsiniz. Çalışma hayatına dair düzenlemelere sahip olacaksınız. Hem profesyonel hem de politik olarak aktif olacaksınız. Özellikle bir partiye veya siyasi harekete üye iseniz veya sempati duyuyorsanız, yoğun bir hafta olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status