Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Aralık 2017 – 10 Aralık 2017)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta duygularınız için yaratıcı bir çıkış noktası arayarak başlayabilir ve kalbinize eğilim gösterebilir, kendinize biraz ilgi gösterebilirsiniz. İç dünyanızdaki huzursuzlukları gidermek isteyeceksiniz. Duygularınızı kontrol altına almaya çalışabilirsiniz. Hafta ortası, yapılması gereken bir işi halledebilir ve ayrıntılara daha fazla dikkat edebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınızdaki insanlarla vakit geçirebilir ve ilişkilerinizde ve bağlantılarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Cumartesi günü Mars, kariyer ve hayat yolu alanına giriyor ve önümüzdeki haftalarda hedeflerinize ulaşmak, başarı elde etmek, doğru insanlar üzerinde iyi izlenim yaratmak, övgü veya tanınmak, adımınızı atmak, yüksek fırsatlar için arayışta olacaksınız. Kendinizi son derece hırslı ve kararlı hissedebilirsiniz. Uranüs Pazar günü Merkür de olumlu bir şekilde isabet ediyor ve fikirlerinize yeni yollarla odaklanabilirsiniz. Hafta sonu, araştırma yapabilir ve tutkulu hissedebilirsiniz.

Kova burçları için haftanın en şanslı günü Pazar olacak. Diğer günler biraz daha gergin ve stresli olabilirsiniz. Ancak hafta sonu kendinize ve kişisel gelişiminize vakit ayırarak, kafanızı dinleyebilir ve kendinizi konforlu hissedebilirsiniz.

4 Aralık – 10 Aralık Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcunda bu hafta, bazı planlarınızı gerçekleştirmek konusunda yanılabilirsiniz. Yardım etmeyi umduğunuz insanlardan hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Gerçekleştirilmemiş vaatler, yanlış veya yanıltıcı bilgiler, öncelikle işinize karşı kötü amaçlı eylemler yüzünden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çalışma hayatındaki insanlara karşı temkinli olun. Bazı denemelerin yolunda gitmemesi hayata bakışınızı değiştirmemeli ve pes etmeyerek gayreti elden bırakmamalısınız.

Bu hafta para konusunda içiniz rahat olacak ve maddi sorunlar üzerine düşünmeyeceksiniz. Önceden bir kaygınız ya da zorluk varsa, aşacaksınız. Bu hafta hayal kırıklıklarınızdan biri, sizinle olan ilişkinizde sadece bir fayda isteyen ya da tamamen sizin desteğinize ve bakımınıza dayanan bir kişi olabilir. Menfaat ilişkileri üzebilir.

Bu hafta boyunca, diğer şehirlerde veya ülkelerde yaşayan insanlardan yeni şeyler öğrenmeye açık olun. Bu hafta sizin için yeni fırsatların bazıları tam da bu temaslarla gelecektir. Artık işinizi genişletebilir (kendi işin varsa) veya başka bir pozisyona geçebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki değişiklikler artık yılsonuna kadar devam edecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status