Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (31 Aralık 2018 – 6 Ocak 2019)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni tanışacağınız kişilere daha bir özel dikkat gösterin. Yeni bir insan, yaşamınızda göz ardı edilmemesi gereken bir rol oynayacaktır. Çocuklar veya akrabalarınızla bir araya gelmek veya kutlamak için bir fırsat olacaktır. Birçoğu gelecekteki annelik veya çocuğun doğumuyla ilgili haberlerden keyif alacaklardır. Hafta boyunca olumlu olayların gelişmesine rağmen, çoğunuz bir iç endişe veya korkuya karşı koyamayacaksınız. Bazılarınız için bu özel veya ticari sırlarla ilgili olabilir. Diğerleri bir arkadaşa, iş arkadaşına veya yabancıya karşı sadakatsizlik veya kötü davranış nedeniyle benzer hisler yaşayabilir. Hafta içi, çeşitli aile meselelerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi için uygun olacaktır. Aile bütçesindeki nakit gelirler, bazılarınızın küçük zevkler için harcama yapmanıza izin verecektir.

Kova burcu bu hafta bir sohbette birisini bir yere koyacağınız ya da bir sorunu çözeceğiniz fikriniz varsa bu kesinlikle olmayacak. Bu hafta size iyi şeyler yaşamaya başladınız ve hiç kimse onları engelleyemez. Bununla birlikte, bir çatışma olursa, diğer taraftaki kelimeleri duymaya açık olun. Seninle ilgili ilginç bir şeyler olacak.

31 Aralık – 6 Ocak Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, hassas ve zor ilişkilerdeki sorunları çözme sabrı ve duygusal gücü var. Başkaları kişisel bir konuda tavsiye almak veya sadece bir omuzun ağlaması için size gelebilir. Geleneksel değerler ve eski alışkanlıklar yeni sorunlara çözüm getirebilir. Eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için güçlü içgüdülere ve sağduyuma güvenebilirsiniz.

Perşembe-Pazar günleri arasında güçlü bir sezgi veya psişik izlenimler manevi aydınlanma getirir. Hem siz hem de başkaları tarafından daha fazla empati ve alıcılık, tüm ilişkilerinizin sözsüz olabilecek ortak bir anlayıştan faydalanacağı anlamına gelir. Bu, başkalarına hizmet ederek daha özenli ve hassas tarafınızı ifade etmek için ideal bir zaman olacaktır ve bunu yaparak kendinize olan saygınızı ve kişisel memnuniyetinizi arttıracaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status