Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Nisan 2018 – 6 Mayıs 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta aile görevleri, toplantılar ve ikili görüşmeler ile mümkün olduğu kadar çok meşgul olacaksınız. İş yaşantınızda çok fazla görüşme gerektiren bir hafta olabilir. Özel yaşantınızda da ciddi konular konuşmanız için birileri ile buluşmanız, bazı sorunları bir an önce çözmeniz gerekiyor. Birinin onayını almanız gereken bir konuda ise gergin hissedeceksiniz. Bu hafta katılacağınız etkinliklerden bazıları size fırsat olarak geri dönüş sağlayabilir. Bu hafta gideceğiniz bir davette de önemli biri ile tanışabilirsiniz.

Kova burcu bu hafta şimdi çözmeniz gereken endişeler veya sorunlar bu hafta aslında sizi pek de endişelendirmiyor. Ancak işleri ne kadar ertelersiniz, daha karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Birçoğunuz için şimdi taviz verme ve alttan alma zamanı olacak. Bazı şeyleri görmezden gelmeniz gerekebilir. Hayatınızdaki yeni insanlar tuhaf ya da ulaşılması zor bireyler olacak. Arkadaşlık ya da başka bir ilişki için kapı açmadan önce onları tanımak için zaman verin. Ön yargılı da olmamanız gerekiyor. Sizi çok havalı gelen biri ile aslında samimi bir ilişkiniz ve dostluğunuz olabilir.

30 Nisan – 6 Mayıs Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu hafta genelinde çatışmalar öncelikli olarak günlük işlerinizle ve zaman zaman tartışma konusu olarak ortaya çıkan sorunlarla ilgili olacak. Ancak kimsenin kalbini kırmamaya gayret edin. Bir erkek ya da genç bir adamın hayatındaki bir olay arkadaşlarınızın, komşularınızın ya da akrabalarınızın hayatında sorun yaratacaktır.

Bir tür hırsızlık, kayıp veya diğer hoş olmayan müdahale ile ilgili bir sorun ortaya çıkabilir. Bu hafta eşyalarınızı iyi kollayın. Değerli eşyalarınıza özellikle dikkat edin. Yoksa kaybedebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Mayıs Yorumu

Bu haftaki şansınız, elverişli koşulların olmaması nedeniyle şimdiye kadarki gelişimi engellenmiş olan eski profesyonel veya kişisel taahhütlerin olumlu gelişmesi ile ilgili olacaktır. Yarım kalan işler de bu hafta tamamlanabilir ve olumlu sonuç verebilir. Hafta sonu, amacına veya süresine bakılmaksızın seyahat için elverişli olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status