Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Eylül 2018 – 9 Eylül 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta istenen sonuçları elde etmenize yardımcı olacak çok fazla iş ve çaba ile meşgul olacaksınız. İş yükünüzde bu hafta hızlı bir artış olabilir. Artık güvenilen insanlardan yardım ve destek almak önemli olacak. Planlarınızı herkesle paylaşmayın. Haftanın ilk yarısında size güzel bir şey olacak ya da beklenen haberleri alacaksınız. Bu hafta sizi tehlikelerden koruyacak ve sevgide yardımcı olacak daha keskin bir hassasiyete maruz kalacaksınız. Duygusal olarak anlayışlı olacaksınız. çevrenizdeki insanlardan bu hafta gelen haberler sizi mutlu edebilir. Özellikle de davetlere katılarak sosyal olabilirsiniz.

Kova burcu bu hafta samimi bir şekilde mutlu olmak için arkadaşlık, buluşma veya eğlence girişimi sizden gelmelidir. Şimdi duygusal ihtiyaçlarınızı ele alın. Kova burcu erkekleri hayal etmeye eğilimlidir, ama aslında hırslarını gerçekleştirmek için neredeyse hiçbir şey yapmayacaklar.

Bu hafta kendini feda etmeye gerek yok, aradığınız her şeye ulaşmak için biraz daha çalışmanız gerekiyor. Kova kadınları için bu günlerde aileleri ve samimi yaşamlarıyla ilgili her şey daha fazla değer kazanacaktır. Ne yaparsanız yapın, düşünceleriniz bir konuda değişmez.

3 Eylül – 9 Eylül Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesi ve Salı günleri, artan popülerlik ve karizma nedeniyle sosyalleşmek için harika bir zamandır. Bu hafta moda, kozmetik ve mücevher satın almak için de iyi bir zamandır. Başkaları için eğlendirici, aşçılık ve bakım yaparak eğlenebilirsiniz. Evinizi süsleyebilir veya bahçenizde çiçek dikmek gibi hobiler edinebilirsiniz. Boş zaman aktiviteleri, eğlenmek için mükemmel bir zaman.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Eylül Yorumu

Çarşambadan Pazara kadar başkaları dürüst iletişim kurulur. İster kişisel, ister profesyonel olsun, şu an sahip olduğunuz tartışmalar muhtemelen ciddi bir öneme sahip olacaktır. İnsanlara öğrendiğiniz veya keşfettiğiniz önemli bir şey hakkında bilgi vermeye teşvik edebilirsiniz. Bilgili ve saygın bir eğitmen veya akıl hocası olarak size bakabilirler. Etkileşimde bulunduğunuz kişiler kendinizden çok daha yaşlı veya daha küçük olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status