Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Ağustos 2020 – 9 Ağustos 2020)

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta, daha aktif bir sosyal yaşama sahip olacağınız bir hafta önünüzde var. Bu yedi gün boyunca hayatınızda görünecek yeni insanlarla arkadaşlarınızla buluşacak ve konuşacaksınız.

Hafta boyunca toplantılar ve toplantılar için etkinlikleri kaçırmayacaksınız. Kendinizi kapatmamanız ve bu tür kişileri ertelemek için bir neden aramanız çok önemli olacaktır.

Bu günlerde, yeni şeylere ve insanlara hayatınıza girme şansı vermek önemli olacaktır. Finansal açıdan büyük bir zorluk ya da çözümsüz problem beklenmemektedir.

Belirli bir durumda başka bir kişinin eylemlerine bağlı olmak, ancak işbirliğine karşı direniş ve isteksizliği karşılamak mümkündür.

3 Ağustos – 9 Ağustos Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu 

Hafta içi, bazı indirimler veya ödemelerle promosyon alımları için uygun olacaktır. Hanehalkı sorunlarının veya mülkiyet konularının çözümüne ilişkin taahhütleriniz bu günlerde iyi bir gelişme gösterecektir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Kova kadınları, kadınlıklarını, çevrelerinde uyum, sıcaklık ve sevgi yaratma yeteneklerini göstermenin önemli olacağı yaşamlarının önemli bir yedi günlük döneminden geçecekler. Bunu başarmak için değiştirmeniz gerekiyorsa – şimdi tam zamanı!

Kova erkekleri, Terazi veya İkizler burçları altında doğan diğer erkeklerle iletişiminde yeni ve faydalı şeyler öğreneceklerdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status