Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ocak 2018 – 4 Şubat 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta yapabildiğiniz kadar çok iş yapmaya ve küçük görevleri de bitirmeye çalışacaksınız. Bazı sorumluluklarınızın azalması ile rahat nefes alabilirsiniz. Yapmanız gereken işlere odaklanarak haftaya başlayabilir, hem zamanınız hem de enerjiniz ile daha üretken ve verimli olabilirsiniz. Hafta ortası, dostlarınız ile daha fazla vakit geçirebilir ve ilişkilerinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz. Aşk hayatında da sevdiğiniz insan sizden daha çok ilgi bekleyebilir. Çarşamba günü, aşk ve ilişki alanında ay tutulması meydana geliyor. Bu sebeple de ilişki konularında daha samimi olabilir, sevdiklerinizle daha yakınlaşabilir veya artık size bağlı hissetmeyebileceğiniz birinden uzaklaşabilirsiniz.

Merkür Çarşamba günü burcunuza giriyor. Bu sebeple de önümüzdeki günlerde kafanızdaki düşünceler netleşebilir ve belirsizlikler de ortadan kalkabilir. Daha net kararlar alabilirsiniz. Ayrıca başkaları ile daha iyi iletişim kurabilir, etki bırakabilirsiniz. Daha aktif bir zekanız ile bir sürü yeni fikir bulmanız olasıdır. Bunun yanı sıra kendinizi meşgul edecek uğraşlar edinebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, daha fazla araştırma yapabilir ve meselenin özüne inebilirsiniz. Bazı sorunların çözülmesi sizin için daha önemli olacak. Hafta sonu daha iyimser olacak ve insan ilişkilerinde daha samimi bir tavır sergileyecek, sosyal çevrede aktif olacaksınız.

29 Ocak – 4 Şubat Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta bir erkekten edindiğiniz bilgileri yakından takip edin. Bu bilgiler kişisel, aile veya iş planlarınız için önemli olabilir. Bu hafta bir toplantıyı erteleyebilir veya randevu için bir görüşmeyi iptal edebilirsiniz. Bir yakınınızın başına gelecek hırsızlık gibi talihsiz olaylar canınızı sıkabilir.

Aşk hayatınızda, anlaşmazlıklar olabilir ve gergin hissedebilirsiniz. Ancak sakin kalmalı ve yanlış anlaşılmalara izin vermemelisiniz. Kelimelerin veya eylemlerin yanlış anlaşılması, ayrıca aşırı duyarlı olmanız söz konusudur. Yanlış anlamalar kolayca oluşabilir. Sevdiğiniz insanı öncelikle dinleyip anlamaya özen gösterin.

Bu hafta, sahip olduğunuz ev veya mülkünüzle ilgili işlemleri düşünecek, tartışacak veya çözeceksiniz. Fikirleriniz ya da planlarınız ne olursa olsun, onlar güzel sonuçlanacaklar. 35 yaşın üzerindeki kova erkekleri özellikle de hayatlarında önceden istedikleri şeylerde çok güçlü ve başarılı bir haftaya sahip olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status