Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ekim 2018 – 4 Kasım 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta planlanan bazı yolculuklarda erteleme olabilir. Aynı zamanda seyahat ile ilgili gerginlikler yüzünden sıkıntı atlatılabilir. Yeni seyahat planları gündeme gelebilir. Farklı bir yerde yaşayan insanlar ile sorunlar da yaşayacağınız bir hafta olabilir. Uzakta yaşayan biri ile anlaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Durumun adaletsiz veya ikiyüzlü eylemler sonucu olması canınızı sıkabilir. Beklenmedik bir çatışma ve anlaşmazlık ile ilgili olacağı için öngörülemeyecek. Hafta boyunca, sağlık ya da diğer hoş olmayan yaşam koşulları nedeniyle bir erkek ya da genç bir erkekle ilişkili ekstra bakımınız olacaktır. Birçoğunuz bir miras mülkiyeti, hayatta kalanların emekli maaşı veya eski akrabalarla ilgili diğer bakımlarla ilgili farklı görevlere sahip olacak. Eğer kendi evliliğiniz son 6 ayda bir kriz geçiriyorsa, o zaman bir ayrılık bu zor dönemin doğal bir sonu olacaktır.

Kova burcu bu hafta başarılarınızın hane halkı ya da mülk anlaşmaları, ev içi sözleşmeler, yenileme ya da ev için yeni eşyaların satın alınması ile ilgili bir bağlantısı olacaktır. Bir süredir ertelenen istekler de bu hafta gerçekleşebilir ve ihtiyaçlarınızı en nihayetinde karşılayabilirsiniz. Bazı durumlarda önemli bir hediye alabilirsiniz. Genç Kova erkekleri sağlıkları için daha fazla özen göstermeli ve riskli eylemlerden kaçınmalı, alkol içtikten sonra araba kullanmamalısınız.

29 Ekim – 4 Kasım Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden cumaya ama Çarşamba günü aşk hayatında bazı duygular zirveye çıkacak. Aşk hayatınız beklenmedik bir değişikliğe maruz kalabilirsiniz. Bekar olanlar heyecanlı veya eksantrik insanlara çekilebilir. Başlayan bir ilişki de çevre tarafından onaylanmayabilir. Alışveriş yaparken ne kadar dikkatli olursanız olun, satın alma ve çok fazla para harcamanız daha olasıdır.

Cumartesi ve pazar günleri sıkıcı görünebilir. Ancak bu hafta sonu daha fazla duygusal istikrar ve güvenlik ağır basıyor. Bu önemli kararlar almak ve ciddi tartışmalar, müzakereler ve iş anlaşmaları için iyi bir zamandır. Fikriniz bu hafta kalıcı kalıcı sonuçlara ve başarılara yol açmalıdır. Bu hafta, aile büyüklerinden tavsiye almak için sohbet etmek ya da genç insanlar için rehberlik yapmak için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status