Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Mayıs 2018 – 3 Haziran 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta genel olarak sizin için olumlu bir gelişime sahip olacak önemli mali işler ve belgelere katılacaksınız. Ortaklık sözleşmeleri de olumlu sonuçlanabilir ya da kredi işlemleriniz sorunsuz çözümlenir. Dava ve mahkeme işi olan kova burçları da bu hafta olumlu sonuçlar alabilirler. İş ortamında küçük hayal kırıklıkları yaşayabilir ya da daha yavaş bir gelişime sahip olan şeyler olabilir. Belki işlerinizde çıkan aksilikler sizi yavaşlatabilir, fakat sonuçta en önemlisi sonucudur, değil mi?

Kova burcu bu hafta, beklenmedik bir miktar paranın elinize geçmesi sizi şaşırtabilir. Bu sayede almak istediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Yatırımlarınızdan da kar elde edebilirsiniz. Bu hafta yaşanan sürprizler, gerçekleşen olayları tartışmak için arkadaşlarıyla ya da akrabalarıyla sık sık yapılan telefon görüşmeleriyle ilgili olayları içerecek. Sırlarınızı paylaştığınız kişilere dikkat etmeniz iyi olur.

Hafta içi ailenizde, bir kişinin sağlığına özel ilgi gösterilmesi gerekebilir. İş hayatında ise önemli belgelerin hazırlanması ile ilgili genel başarı sergileyebilirsiniz. Dış görünümünüze daha fazla özen gösterebilir, kendinizi daha çekici hissedebilirsiniz. Karşı cinsi bu hafta etkileyici bir enerjiniz olabilir.

28 Mayıs – 3 Haziran Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta bazılarınız için, hafta sonu bir nişan, düğün veya başka bir önemli aile toplantısı sayesinde sevdiklerinizle bir araya gelebilirsiniz. Ayrıca düğün dernek telaşı anlamına gelir. Sevdiklerinizin özel günleri için onlara yardımcı olmanız ve hazırlık yapmanız gerekebilir.

Bu hafta, tanıdığınız bir kişinin hayatındaki bir olay ya da hayat dramı haberiyle endişeleneceksiniz. Onun adına üzülebilirsiniz. Bu hafta boyunca yeni görevlere veya planlarınızdaki diğer değişikliklere karşı hazırlıklı olun. Sürpriz planlar çıkabilir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Haziran 2018

Hafta boyunca, bir kadından alacağınız tavsiye ve önerilere daha açık olun. Onun niyetleri sizin için iyidir ve size çok yardımcı olabilir. Bu kadından alacağınız öneriler özel hayatınızda da bazı problemleri aşmanıza yardımcı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status