Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat 2018 – 4 Mart 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta yapabileceğiniz tüm işleri bitirmeye çalışacaksınız. Ertelediğiniz görev ve sorumluluklarınızı yerine getirerek haftaya başlayabilirsiniz. Zaman ve enerjiden en iyi şekilde faydalanacaksınız ve yüksek bir enerjiye sahip olacaksınız. Çok sayıda küçük proje, görev ve iş ile mücadele edebilirsiniz. Hafta ortası, hayatınızdaki insanlara ve onların taleplerine odaklanabilirsiniz. Diğer insanlarla daha fazla vakit geçirebilir, tavizler verebilir, merhamet ve hoşgörülü olarak barışı korumak için insanların orta noktada buluşmasını sağlayabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle Perşembe günü Başak burcunda meydana gelen dolunay ile birlikte olaylara bakış açınızda daha ciddi olabilirsiniz. Araştırmalar üzerinde çalışabilir, ciddi bir konuyu ele alabilir, dönüşümü deneyebilir ve daha derin duygular hissedebilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenme hevesi olacak. Hafta sonu, kendinize biraz daha yer ayırıp büyük resmi daha iyi görmeye çalışabilirsiniz. Hayat hakkında daha iyimser olmaya çalışarak, olabildiğince olumlu bir hafta sonu geçireceksiniz.

26 Şubat – 4 Mart Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta çeşitli mali işlerle meşgul olacaksınız. Para almak veya göndermek, önemli ödemeleri tamamlamak veya ek gelir için yeni fırsatlar aramak mümkündür. Artık bu planda ilginç veya yararlı bilgiler almak mümkündür. Mali durumunuz bu hafta iyi olacak.

Artık geleceğiniz için önemli olan şeyleri belirleyecek çok önemli görünür veya görünmez şeyler ele alacaksınız. Belki planlarınızı hayata dökebilir, yeni başlangıçlar yapabilir ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Artık güvencesiz yatırımlardan ve riskle ilgili para ile ilgili eylemlerden kaçının. Daha garanti yatırımlar yapmanız önemlidir. Yoksa alacağınız risklerde kayıp büyük olabilir. Kişisel bilgilerinize, banka kartlarına veya banka hesabınıza veya kişisel mali kaynaklarınıza dikkat edin.

Bu hafta düzenlenen güzel ya da özel etkinliklerden birine davet edileceksiniz. Kendi çocuğunuzla veya akrabalarınızdan bir gençle ilgili doğum günü kutlaması da olabilir. Bu sayede sevdiklerinizle bir araya geleceksiniz. Birinin bebek sahibi olacağını öğrenebilirsiniz ya da bir yakınınız bu hafta doğum yapabilir. Sevinçli olaylar ile karşılaşarak sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olacaksınız.

Bu hafta, sizi daha fazla umutla dolduracak olaylar yaşanabilir veya size faydalı fikirler sunan birileriyle tanışabilirsiniz. Somut fikirler, öneriler sunan çeşitli insanlarla yararlı toplantılar ve görüşmeler olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status