Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızdaki insanlara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Özellikle ailenizi bir süredir ihmal ediyorsanız haftanın ilk günlerinde onlarla bir araya gelmeniz ve daha çok zaman geçirerek gönüllerini almanız olasıdır. Sevdiklerinizin mutluluklarına odaklanabilirsiniz ve ilişkileriniz sizin için çok daha önemli olabilir. Başkaları ile vakit geçirmek duygusal olarak daha iyi ve mutlu hissetmenize yardımcı olabilir. Özellikle de Çarşamba günü, Uranüs, Venüs’le hizaya geldiğinde, sevdiklerinizle birlikte olmak isteyebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde sevdiklerinizle olan duygusal bağları üzerinde çalışabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs evinize ve aile alanına giriyor. Bu sebeple evde ya da ailenizle daha fazla zaman geçirmenin, duygusal gereksinimlerinizi karşılamanın ve önümüzdeki günlerde başkalarıyla duygusal bağlantılarda çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu nedenle hafta sonu boyunca hayallerinize ulaşmak için planlara odaklanmaya ve yaşamınız hakkında daha iyimser hissetmeye odaklanabilirsiniz.

26 Mart – 1 Nisan Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en güzel günleri Çarşamba, Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta ailenizi veya sevginizi geliştirmek için daha fazla zaman harcamak isteyeceksiniz. Sevdiklerinden beklentilerin olumlu ve yapıcı bir yönde olacak. Dargın olduğun birinin kalbini geri kazanabilirsin.

Bu hafta, ailenizle veya aşk hayatınızla ilgili planlarınızı ve fikirlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız. Şimdi bir konuşma yapacaksınız veya hafta boyunca alacağınız bir teklif hakkında karar vermeniz gerekecek.

Artık sizinle iletişim halinde olmak ya da sizinle arkadaş olmak isteyen insanlardan gereksiz yere şüpheleneceksiniz. Niyetlerinde anlamlı bir anlam aramaya istekli olacaksınız. Herkesin her sözüne hemen kanıp beklenti içerisinde olmamaya gayret edeceksiniz.

Bu hafta, çoğunuz iş veya diğer ek (çoğunlukla profesyonel) katılımlardan gelecek nakit gelirden yararlanacaksınız. Artık, sizin veya ailenizin sahip olduğu mülk, çiftlik, ev ve araba ile ilgili taahhütler ve toplantılar olabilir. Bu hafta mülk satmak veya kiralamak için iyi bir hafta olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Nisan Yorumu

Zorluklar, bu hafta, bildiğiniz kişilerle ilgili hoş olmayan haberler ile ilgili çeşitli stresli durumlara dayanacaktır. Bu hafta seyahatle ilgili olarak yapacağınız planları izleyin, farklı bir yere seyahat edebilirsiniz ve birini ziyarete gidebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status