Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta çalışma hayatında şans sizden yana olur, yeni bağlantılar kurabilir, doğru insanlar ile iletişim kurabilirsiniz. Bu hafta genç bir adamın yardımları, bilgileri veya hareketleri aracılığıyla çok şey elde edebileceksiniz. Genel olarak, erkekler hafta boyunca çeşitli başarılara ulaşmada önemli bir rol oynayacaktır. Hafta boyunca, genç bir kadınla önceden kestirilemez ilişkiler kuracaksınız. Her iki tarafın da taviz vermesi için bir yol bulamazsanız, sizin ve onun aranızdaki çelişkilerin üstesinden gelmek zor olacaktır. Bu kadın sizi kendine rakip görebilir ve sizinle tüm hafta uğraşabilir. Hafta boyunca gelişecek olan olayların çoğunun önemi nedeniyle, zaman zaman gerilimler istenmeyen ya da anlamsız anlaşmazlıklara ve çatışmalara dönüşebilir.

Kova burcu bu hafta size önemli veya yararlı bir şey verecek beklenmedik durumlar ortaya çıkar. Ayrıca bir tür gerginlik eşlik edecek. Bu hafta, geçmişte bir ayrılığın ya da kaybın aslında sizin lehinize olduğunu anlayacaksınız. Bu hafta hissedeceğiniz duygular geçmişle alakalı olabilir. Genç Kova erkekleri, olumlu bir değişim ya da refah anlamına gelen bir durumda şanslı olacaklar ve sevinecekler.

26 Kasım – 2 Aralık Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye, daha iyi anlaşmalar için sosyalleşme ve pazarlık yapmak için ideal bir zaman. Fikirlerin ve iyi konsantrasyonun kolay şekilde ele almak, normalden daha az stresle incelemek veya sınavlarda başarı anlamına gelir. Bir tatil ya da başka bir maceraya planlayabilir ya da yola çıkabilirsiniz. Diplomatik becerileriniz, arkadaşlarınızla daha geniş insan grupları arasındaki anlaşmazlıkları çözmek için faydalı olabilir. Objektif düşünme, geleceğiniz için kesin planlar yapmak için bunu iyi bir zaman yapar.

Cumadan Pazar gününe kadar artan başarı ihtiyacınız ani değişikliklere yol açabilir veya etrafınızdaki beklenmeyen değişikliklere maruz kalabilirsiniz. Bu büyük olasılıkla aşk hayatınızı ve bütçenizi de etkileyecektir. Bu hafta bütçeniz dahilinde harcanmayı unutmayın. Çünkü mali kayıplar finansal riskler kadar olasıdır. Sürprizler, davetiyeler, hediyeler, övgüler veya meraklı ve şaşırtıcı teklifler şeklinde de olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status