Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınıza daha fazla istikrar ve güvenlik getirmeye odaklanabilirsiniz. İşleri sakinleştirebilir ve kendinizi toparlamaya yardımcı olabilirsiniz. Venüs, Pazartesi günü Oğlak burcuna giriyor ve önümüzdeki günlerde kendi başınıza daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ruhsal ihtiyaçlarınıza yönelmenin, hayal gücünüzü kullanarak daha manevi ve sezgisel olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Daha merhametli ve anlayışlı olabilirsiniz. Bu hafta genel ruh haliniz huzur ve konfor arayışında geçecek. Her türlü gerginlikten uzak durmaya çalışın.

Hafta ortası, daha aktif bir zekaya sahip olacaksınız ve bir sürü yeni fikir bulabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, duygularınıza odaklanıp kendinizi destekleyen ve rahat hissettiren insanlarla birlikte çalışabilirsiniz. Hafta sonu, hayat talebinizi bir kenara koyabilir ve kendinizi eğlendirmeye odaklanabilirsiniz. Veya sevdiğiniz insanlarla zaman geçirip onlarla eğlenmek isteyebilirsiniz.

25 Aralık – 31 Aralık Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta hoş olmayan bir konuşma veya bir kadınla çatışma sizi psikolojik ve duygusal olarak üzebilir. Bu durumu önlemeye çalışın, zorlu bir uzlaşma pahasına olsa bile, şimdi sizin için en iyisi tartışmalardan kaçınmak olacaktır.

Bu hafta çoğunlukla arkadaşlarınıza ya da tanıdıklarınıza yönelik çeşitli sürprizler bekleyebilirsiniz. Hafta içi iyi mal geliri veya para ile ilgili iyi haberler gelebilir. Bir miktar para kazanabilirsiniz, ancak o kadar da büyük olmayacak ve sizi şaşırtmayacak. Fakat bu gelen para bazı harcamalarınızı karşılamanızı sağlayabilir.

Ayrıca Bakınız: 2018 Kova Burcu Yorumu

Şimdi, her şeyden önce, olumlu şeylere odaklanmanız, yeni yıla iyimserlik ve daha iyi şeylere inanarak girmeniz önem kazanıyor. Hafta boyunca pozitif olmaya gayret edin. Çevrenizde negatif olan herhangi bir şeyi en azından bir süreliğine yok saymanız iyi olabilir. 35 yaşın üzerindeki kadınlar çok duyarlı ve duygusal olacaklar, bu da onları gereğinden fazla hassas ve gergin yapabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status