Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018)

Kova burcu haftalık burç yorumunda bu hafta hane içerisinde görüşmeler olabilir. Akrabalarınız ile bazı anlaşmazlıklar yüzünden bir araya gelmeniz olasıdır. Bu hafta sizden miras, vasiyetname gibi konular ile ilgili birçok ziyaret veya toplantı yapacaksınız. Hafta içi, size varlığınız veya davranışınız açısından düşünmeniz tavsiye edilen bir buluşma getiriyor. Hafta boyunca, bir evde sağlık problemi veya yakın bir akrabanın tedavisi ile ilgili bir bağlılığınız olabilir. Birini ziyaret etmeniz gerekebilir. Bu günlerde aşk ilişkilerine dikkat et. Muhtemelen her şeyin beklentilerinize göre geliştiğini düşünürsünüz, ancak bu özgüven nedeniyle önemli bir şeyi kaçırdığınızı görebilirsiniz.

Kova burcu bu hafta diğer erkeklerle (ailenizin dışında) ilişkileriniz önemli olacak ve onlardan aldığınız bilgileri bilgi olarak görmezden gelmemelisiniz. Kova kadınları, belirli bir alandaki gelişmeleri üzerinde yararlı bir etkiye sahip olacak en az bir yeni tanıdık yaratacaktır. Hobilerinizi veya kamu çıkarlarınızı geliştirmek için daha fazla zaman harcamayı tercih edeceksiniz.

Kova erkekleri çeşitli aile meselelerine karışacaktır. Ailenizden bir kadına özel dikkat veya özen gösterilmesi gerekecektir. Finansal işler istikrarlı olacak, ancak risklerden veya dürtüsel maliyetlerden kaçınılacak.

24 Eylül – 30 Eylül Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesi günkü Dolunay, bir iç denge duygusu ve yaşamla bir uyum ve denge hissi yaratır. Bu dolunay kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olsa da, Kova için bu, yakın zamandaki kişisel ya da ilişki problemlerini çözmek için iyi bir hafta demektir. Hikayenin her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde görebilirsiniz. Yeni arkadaşlar veya iş bağlantıları kurmak, aradığınız memnuniyeti ve mutluluğu size sağlayacaktır.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Ekim 2018

Çarşambadan Pazar gününe kadar saklayamayacağınız çok güçlü hisler getirir. Çünkü sosyalleşirken ve toplum içinde rahat hissediyor olmalısınız. Başkalarına nasıl tepki verdiğiniz ve duygularınızı nasıl sergilediğiniz konusunda çok doğrudan olabilirsiniz. Bu da tamamdır, çünkü böyle bir dürüstlük size saygıyı kazandıracaktır. Artan tutku, karizma ve romantizm, flört için mükemmel bir zaman.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status