Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz 2018 – 29 Temmuz 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli bir karar vermeniz ve bunu başarmak için gerekli adımları atmanız gerekir. Şimdi, sizi hiçbir yere götürmeyecek olan şeyler ileride fayda sağlayabilir. Ancak bu hafta düşünce ve eylemlerde istenmeyen kaos yaratabilecek olaylar olabilir. Sorun (ortaya çıktıklarında) tam olarak sizin tarafınızdan bu tür davranışlar nedeniyle olacaktır. Bu hafta çok başarılı ve hatta sizin için özel olabilir, ancak hepsi seçimlerinizin hızına, şimdi gerçekleşecek olan şansın yakalanmasına bağlı olacaktır. Şimdi hayatında bir misyonu olacak yeni insanlarla tanışacaksın. Onlarla yapılan görüşmeler veya toplantılar göz ardı edilmemelidir. İyi ya da kötü davranışları (kişisel kararınıza göre) tesadüfi olmayacaktır.

Kova burcu bu hafta size bitmemiş bir işi daha önce bitirme veya farklı koşullar nedeniyle başarılı olmadığınız bir şeyi yaşama fırsatı verilmesi olasıdır. Günlerini kısır yorumlarla ve kıskançlıkla dolduran insanlardan kaçının. Aileniz dikkatinizi çekecek ve ev konforu için önemli konularla uğraşmaktan daha sorumlu olmanız gerekecek.

23 Temmuz – 29 Temmuz Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta özgünlüğünüz iş başında veya günlük hayatınıza da yansıyor. Başkalarının dikkatini çeken çalışmalar yapabilirsiniz. Halen günlük iş ve hizmetin değerini öğrenmek sürecindesiniz. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Bu hafta bazı sağlık kararları alınabilir.

İletişim, ortaklıklarda veya ilişkilerde yaratıcı bir şekilde olacaktır, yeni fikirler ortaya çıkabilir. İnsanlar senin hayatına girip, neşe verebilirler. Eğlence ve iyi vakit geçirmek hala öncelikler arasında olacak. Yeni bir ilişki başlayabilir. Diğerleriyle aşırı tutkulu veya öfkeli ve şiddetli olma eğilimi olabilir. Ortaya çıkan çatışmaların savaşmaya değer olduğundan emin olun. Aydınlanma, manevi ya da mistik disiplinlerle ilgili ve daha sonra kişisel duygusal meselelerle ilgili olarak gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status