Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak 2018 – 28 Ocak 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta uzun süredir düşündüğünüz fikirlerinize odaklanabilirsiniz. Pazartesi günü ve sonrası daha aktif bir zihinle, fikirleriniz için kısa vadeli planlar oluşturabilirsiniz. Böylece bu fikirlerle hızlıca bir şeylere başlayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz bilgileri toplama veya nereden başlayacağınız konusunda tavsiyeler alma konusunda çalışabilirsiniz. Aşk hayatında bu hafta biraz daha sakin olmalı ve tartışmadan uzak durmalısınız. Duygusal gerginlikler olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde evde veya ailenle ilgili konuda çalışmalar yapabilirsiniz. Duygusal gereksinimlerinize eğilecek, destek arayacak veya destek verecek ve hayatınızda daha fazla konfor ve ilgi istiyor olacaksınız. Cuma günü, Mars yay burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda daha fazla enerjiniz var demektir. Geleceğiniz için rüyalarınızı sürdürmek, yeni arkadaşlar edinmek veya yeni sosyal gruplara katılmak ya da isteklerinize sahip olmak için daha fazla enerji sahibi olabilirsiniz. Kendinizi daha bağımsız, yaratıcı ve değişime açık hissedebilirsiniz. Hafta sonu, eğlence ve sevgi için zaman ayırabilirsiniz.

22 Ocak – 28 Ocak Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en iyi günleri Cuma, Cumartesi olacak. Bu hafta dostluk için bir test başınızdan geçebilir. Artık tamamen farklı bir görünüme sahipseniz, arkadaşlarınızın ne kadar dürüst ve sadık olduğunu, küçük yanlış anlamaların ilişkileri nasıl bozabileceğini anlayacaksınız. Bu hafta bir arkadaşınız size finansal yardım isteyecek ve bu sefer kendi kişisel zorluklarınız yaşanabilir.

Hafta boyunca, sağlık durumunuzda veya akrabalarınızdaki bir kişinin sağlığında sorunlar yaşayabilirsiniz. Ev sorunları bu hafta çözülmeyecektir. Bu nedenle duygusal ve zihinsel olarak kendinize yüklenmeyin. Aşk ilişkileriniz belki daha fazla görev veya başka bir sorunlardan dolayı da kararsız olacaktır. Hafta içi yeni bir ilişkiye başlamak için elverişsiz olsa da, yeni bir ilişki için daha fazla zaman tanıyın.

Bu hafta muhtemelen şikayet ve sıkıntıları dikkatini çekecek olan kederli ve hoşnutsuz insanlarla temas kuracaksınız. Mümkün olduğunca, bu gibi durumları görmezden gelin çünkü kendinize fazla görevler yükleyebilirsiniz. Hafta içi çeşitli kaynaklardan para alabilecek, iyi gelir sağlayacak ve daha fazla gelir elde edebileceksiniz. Bu hafta mali açıdan çok yararlı olacak.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status