Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Ocak 2019 – 27 Ocak 2019)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta kendi ailenizdeki veya akrabalarınızdaki bir kişinin hayatındaki olaylara şaşıracaksınız. Bazı nedenlerden dolayı, bu olaylar belirsiz gelişimlerinde üzüntü veya belirsizlik anları yaratacaktır. Benim tavsiyem böyle bir ruh halinden kaçınmaktır. Çünkü sıradan şeyler yoktur ve içinde önemli bir araç olmadan deneyimlememiz için bize hiçbir şey verilmez. Aşk planında, hafta cömert ve duygularla dolu olacak. Ancak kendi isteğinizi dayatabileceğiniz ve yalnızca isteklerinizi yerine getirmenize izin vermeyin. Bu, ilişkinizde hoş olmayan bir dengesizlik yaratacak ve sizin suçunuz olacak. Eşiniz Oğlak burcu, Boğa burcu veya Başak burcunda doğmuşsa bir sürpriz bekleyebilirsiniz. Bu hafta önceden düzenlenmiş toplantılarda, toplantılarda veya çeşitli halk etkinliklerinde çeşitli engeller veya gecikmeler yaratacaktır.

Kova burcu bu hafta hoş olmayan bir durumda, bir akrabasının ya da arkadaşının evini ziyaret edecek. Hafta boyunca, bir kadınla yüzleşecek, bu da size bastırdığınız şeyler hakkında açıkça konuşma cesareti verecektir. Alacağınız cevap kesinlikle sizi şaşırtacak. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, bu yedi gündeki sinirliliklerini kontrol etmeyi başarırlarsa, bu hafta için planlarının başarılı bir şekilde geliştirilmesinden zevk alabilecekler.

21 Ocak – 27 Ocak Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, şans artar ve hediyeler, para veya övgü alabilirsiniz. Ayrıca cömert bir ruh hali içinde olacaksınız ve hiç açgözlü olmayacaksınız. Sosyalleşmek ve buluşmak için harika bir zaman. Çünkü en iyi şekilde bakıyor ve hissediyor olmalısınız. Bir yolculuğa çıkmak özellikle uzun mesafeli seyahatler için tercih edilir. Diğer kültürler hakkında çok şey öğrenir ve hayata bakışınızı genişletirsiniz.

Perşembe-Pazar arası, iyi bir şans getirir. Çünkü güçlü bir özgüven ve iyi, dürüst niyet. Utangaç bir insan olsanız bile kendinden emin ve kendinden emin olabilirsiniz. İçgüdülerine güvenin ve kendine geri dönün. Artan cesaret ve inisiyatif, bunu kararlı hedefler için iyi bir zaman yapar. Artan çekicilik ile hayranlar kazanacak ama aynı zamanda birçok kapı da açabilir. Rekabetçi sporlar, iş fırsatları ve buluşma için mükemmel bir zaman.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status