Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Mayıs 2018 – 27 Mayıs 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta kısa iş veya idari toplantılar, para konuşmaları ile ilgili farklı deneyimleriniz olacak. İş hayatında kendinizi ön plana çıkarabilir, oldukça olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. Çalışma ortamında yeni görevler de verilebilir veya önemli fırsatlar sunulabilir. Eğitim hayatı devam edenler de bu hafta sorunların üstesinden rahatça gelecekler. Ancak ikili görüşmelerde daha net fikirlerinizi sunmaya gayret etmelisiniz. Kendinizden emin olduğunuza karşı taraf inanmalıdır.

Kova burcu bu hafta beklenmedik olaylar sizden uzakta olan kişilerle veya uzaklardan alacağınız haberlerle ilgili olabilir. Bu hafta sürpriz bir gezi de söz konusu olabilir. Belki iş seyahati ya da kısa bir ziyaret için yolculuk yapabilirsiniz. Hatta özel bir gününde sevdiğinize destek vermeniz gerekebilir.

Hafta boyunca, gelecekteki hedeflerinizi tanımlayacağınız bir toplantı, konuşma veya yazışma için yararlı olacak. Yalnız olanlar uygun biriyle tanışma şansına sahip olacaklar. Aşk hayatında bu hafta kalbiniz kıpır kıpır olabilir. Birinden hoşlanabilirsiniz ve onun da size duyguları olabilir, flört edilebilir. İlişkisi olanlar ise romantik bir sürpriz ile karşılaşabilirler.

21 Mayıs – 27 Mayıs Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta bir hediye, gönderi sizi çok mutlu edebilir. Ayrıca bir belge ve daha fazlasını alacak veya göndereceksiniz. Bu yedi gün süren haberleri veya mal mülk çıkarlarınız ve planlarınızla ilgili bir etkinliğin gelişmesini bekleyin. Her şey planladığı gibi sonuçlanabilir. Para işlerinde de aksilikler olmadan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hafta içi ailenizden para almak ya da borç ödemek söz konusu olacak. Akrabalarınız veya arkadaşlarınızdaki bir ailede sorun veya ayrılık ile ilgili bir olay hakkında bilgi alacaksınız. Bu hafta aile mülkünüzü her türlü olaylardan, zararlardan koruyun.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Mayıs 2018

Kova burcu erkekleri bu yedi gün boyunca şansa ve fırsatlara sahip olacaklar. Kova burcu kadınları ise aşk hayatlarında sürpriz beklemeyin. Aksine, kendinizi veya çevrenizdeki başka bir kişiyi şaşırtabilirsiniz. Siz sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status