Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Kasım 2017 – 26 Kasım 2017)

Kova burcu haftalık yorumunda hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri düşünerek haftaya başlayabilir ve kendinizi daha bağımsız hissedebilirsiniz. Salı günü, yay burcuna ay geçişiyle önümüzdeki haftalarda sosyal çevrenizi genişletirken yeni insanlarla tanışmak veya yeni insanlarla sohbet etmek, bağımsız olmak, konfor bölgesinin dışında adım atmak, alışılmadık olmak veya daha iyi olmak için değişiklikler yapmak ön planda olacak. Hafta ortası, aktif bir hayal gücüne sahip olabilirsiniz, hayalperest düşünceler ve fanteziler içinde kaybolabilirsiniz. Ay, haftanın ilerleyen günlerinde sizin burcunuzda, yeni bir başlangıç yapmaya odaklanabilirsiniz ve daha fazla enerjiye sahip olursunuz. Uranüs Cumartesi günü Merkür’e olumlu bir şekilde isabet eder ve aklınızı kullanabilir ve çekici olabilirsiniz. Hafta sonunu kendinizi şımartacak şeyler yaparak sonlandırabilirsiniz.

Kova burcu bu hafta için Cumartesi günü kendini daha şanslı hissedecek. 22 Kasım‘da Güneş’in 11’inci evine geçiş oluyor. Merkür’e katılmaya hazırlanıyor. Bu dönemde arkadaşlarınız veya aile büyükleriniz başarınızda önemli rol oynayabilirler. Bu dönemde kurulan ortaklıklar zaman testine dayanacak ve sizin için oldukça üretken olacaktır. İş hayatında ortak projeler ileriye dönük iyi sonuçlar verebilir. Güneşin 10.evinizdeki Venüs ile amaçlarınıza doğru acımasız şekilde hareket ederken bile iş yerinde dostça bir kişiliği sürdürmenize izin veriyor. Güneş 9’uncu evinizdeki Mars ile macera etkinlikleri ve uzun yolculuklar için iyi bir performans sergilemenize yardımcı oluyor.

20 – 26 Kasım Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Yay burçları eski dostlar ile görüşerek haftaya başlıyor. Ancak ana tema farklı sosyal ortamlarda kendinizi ifade etmek ve yeni diyaloglar kurmak olacak. Bu hafta kendinizi ve mesleğinizi tanıtmak için büyük bir zamandır. 22 Kasım tarihine kadar, olağandışı bir şekilde baştan çıkarıcı hissedeceksiniz, önemli kişileri etkilemek için giyinebilirsiniz. Ve birçok gizli yeteneklerinizi ortaya çıkarmaya hazır olacaksınız.

22 Kasım günü, Güneş Akrep’den çıkıp, arkadaşlarınızın, umutların ve dileklerinizin 11.güneş evine geçiyor. Kova burcu için canlı ve yoğun bir zaman olacak! Merkür’ün 11.evinize geçişiyle, eğlenceli anlar, harika sohbetler ve sosyal etkinlikler sizi meşgul edecektir. Gelecekteki umutlarınızı ve hayalleriniz, hedeflerinizi ve sosyal grup bağlantıları veya ait olduğunuz kuruluşlar ve dernekler aracılığıyla ulaşmak istediğiniz şeyi düşünmeye başlayacaksınız.

23 Kasım’dan 25 Kasım’a kadar, Ay burcunuzda olacak. Sizi rahatsız eden duygusal kaygılardan arınakcaksınız. 25 Kasım ve Aralık’ta, kendiniz için üzülebilir veya sizi zihinsel olarak zorlayan şeyler bulma ihtimaliniz var demektir. Alternatif olarak, arkadaşlarınızla yaşanan sorunlardan ziyade anlık konulara yoğunlaşmaya çalışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status