Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Ağustos 2018 – 26 Ağustos 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta önünüzde ilginç bir hafta sizleri bekliyor olacak. Başarıya ya da profesyonel hayalleri gerçekleştirmeye ulaşmak için fırsat ve koşullara sahip olacaksınız. Yeterince şanslı olacaksın, ama kötüye kullanmayın. Bu hafta karşınıza çıkan her fırsatı iyi değerlendirin. Önceliğiniz kendi istekleriniz olabilir. Mantıklı seçimler yaptığınız takdirde bu hafta yüzünüz gülecek. Bu hafta, sizi sıkıntılarıyla yükleyecek ve sizden destek veya yardım isteyecek bir kadın ile irtibat kuracaksınız. Bu kadın sizinle dertleşmek de isteyebilir. Onunla yapacağınız görüşme her ne kadar canınızı sıksa da yanında olmanız gerekecek. Bu durum sizin de keyfinizi kaçırabilir.

Kova burcu bu hafta yapılacak bir görüşme sizi bazı olumsuz duygularla yükleyecektir, bu yüzden bu tür şeyleri yapmadan önce iyi düşünün. Ailenizden genç bir erkekle ilgili başarılar ya da olaylar için umutlar ve olumlu beklentileriniz olacak: oğul, torun, yeğen, damadı, vb. Bu kişiden gelen güzel haberler keyfinizi yerine getirecek. Hafta içi, akrabalarınızın, arkadaşlarınızın veya tanıdıklarınızın evinde bir çocuğun doğması olasıdır. Hafta boyunca tıbbi muayene, tedavi veya terapi için para harcamaya ihtiyaç olabilir.

20 Ağustos– 26 Ağustos Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta eğer işiniz para ile ilgili ise, hata yapmaktan veya aldatılmamak için dikkatli olunuz. Maddi yönden sizi sıkıntıya sokacak harcamaları ertelemeniz gerekebilir. Boşanmış veya hali hazırda tamamlanmış bir aile ile ilgili farklı olaylar hafta boyunca yapılacaktır. Ne yazık ki, hala açıklanmamış şeyler veya karmaşık, çelişen bir ilişki var.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Ağustos 2018

Hafta içi evlenmek için elverişsizdir, ancak önceden planlamışsanız hiçbir şeyin moralinizi bozmasına izin vermeyin. Hafta boyunca, bir erkeğin ya da amacına ulaşmak isteyen ya da yerine getirmeyeceği bir hile ya da bir vaatte bulunmak isteyen bir gencin manipülasyonuna izin vermeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status