Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Temmuz 2018 – 8 Temmuz 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta kişisel bütçeniz, aile geliriniz ve harcamalarınız ve çeşitli bankacılık veya vergi kurumları ile ilgili daha fazla finansal taahhütünüzün olacağı bir haftadır. Maddi yönden şanslı olabilir, gelirinizde artış yaşayabilirsiniz. Parasal sorunlar kısa sürede çözülebilir. Artık bir kredi için başvurabilir, daha iyi bir ödeme sözleşmesi düzenleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ticari hayatta da başarılı bir hafta olabilir, müşterileriniz artabilir. Ancak aile içerisinde karmaşıklık olabilir, fikir ayrılıkları yaşanabilir. Sizi anlamadıklarını düşünebilirsiniz.

Kova burcu bu hafta tüm sorumluluklarında ve yarım kalan işlerden bir an önce kurtulmak sizin için önemli olacaktır. Bir an önce kendinize zaman ayırmak ve tatil yapmak isteyebilirsiniz. Bu hafta, ertelenmiş görevleri temizlemeyi, gecikmiş veya unutulmuş fikirleri ve planları ve daha fazlasını gerçekleştirmeyi tercih edersiniz. Aşk hayatında bu hafta yüzünüz gülecektir. Sevildiğinizi bilmek sizi mutlu edecek.

2 Temmuz – 8 Temmuz Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta evinizde, iş yerinizde veya halka açık bir yerde eşyaların çalınmasına karşı dikkat edin. Bu süre zarfında bir hırsızlık eşyalarınızı, kişisel bilgilerinizi veya yazışmaları içerebilir. Bazı kayıplar söz konusu olabilir. Hoş olmayan haberler sizi çok üzebilir, özellikle de iyi tanıdığınız biriyle bir bağlantısı varsa keyfiniz kaçabilir.

Bu hafta, birçoğu ölen akrabaların, hayatta kalanların emekli aylıkları ya da benzer şeylerin mülkiyetine ilişkin taahhütlere sahip olacak. Çevrenizde güvendiğiniz insanlarla (güvenilir bir ortamınız varsa) veya kişisel hayallerinizle konuşmanız için önemli bir zaman olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Temmuz 2018

Hafta boyunca birçok etkinlik, kendi yaşamınızda veya yakın akrabalarınızla arkadaşlarınızın hayatında bazı dönüşümleri düşünmenizi sağlayacaktır. Şimdi yorumlarınıza, söylediklerine ve kime karşı dikkatli olmanız önemlidir. Sürprizler bu hafta başarısız olmaz, aksine hemen hemen her gün olabilir. Çeşitli öneriler, davetiyeler, telefon görüşmeleri ve daha fazlasıyla karşılaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status