Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta çalıştığınız bir hedefle ilerlemeyi deneyebilir, haftaya kararlı ve azimli bir şekilde başlayabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde daha odaklı, disiplinli ve uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Gittiğiniz yöne odaklanın ve doğru yolda devam etmeye çalışın. Hedeflerinizden şaşmayarak olumlu sonuçlar almaya başlayabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, daha bağımsız ve daha ne istediğini bilen, bir o kadar da başka fikirlere açık olabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak anlamında, konfor bölgenizin dışına çıkabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlardan da yardım alabilirsiniz. Hafta sonu boyunca kendi başınıza çalışmayı tercih edebilir ve bir şey hakkında emin değilseniz, rehberlik ve yardım için sezgisel benliğinize dokunabilirsiniz. Kendinize veya başkalarına ruhsal olarak bağlanma ve sezgilerinizi güçlendirmek için daha fazla zaman harcamak isteyebilirsiniz.

2 Nisan – 8 Nisan Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en güzel günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta genç bir adamın akraba veya arkadaş çevrenizdeki olaya veya kararlarına şaşıracaksınız. Bu hafta bir çocuk veya torunla ilgili problemleri çözebileceksiniz.

Hafta içi, çoğunuz kendi çocuğunuz hakkında başarı veya neşeli haberler ile memnun edecek şeyler duyacaksınız. Gebelik ya da bir çocuğun doğumu hakkında güzel bir haber olacaktır. Birinin söz ya da nişan haberi de sizi mutlu edebilir.

Bu hafta, ayrılık ya da boşanmanın eşiğinde olan arkadaşlarınızın aile çöküşüne şaşıracaksınız. Onlara destek vermeniz gerekebilir. Tanıdıkların ailesindeki hoş olmayan haberler sizi bir bütün olarak hayata dair felsefi bir düşünceye teşvik edecektir. Bu hafta işyerinizde daha dikkatli olmanız için ne yazık ki çok dikkat edin. Orada hem meslektaşları hem de müşterileri ile çatışmalardan kaçının. Böyle duygulara yer verirseniz, kayıp sizin olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Nisan Yorumu

Şu anda yeni bir iş arıyorsanız, böyle bir iş bulma şansı minimumdur. Başvurulara da henüz bir geri dönüş olmayabilir. Genç kova burcu erkekleri beklenmedik kar, daha iyi ödeme ya da ekstra çalışma fırsatı bulacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status