Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Şubat 2018 – 25 Şubat 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta fikirleriniz ve kısa vadeli planlarınız üzerine odaklanabilirsiniz. Kendi istekleriniz önceliğiniz olabilir ve sahip olduğunuz fikirleri sıralayabilir, bilgi toplayabilir veya yakında hangi planların başlayacağını seçebilirsiniz. Hafta ortası, hafta başından itibaren başlayan işleriniz üzerinde çalışmalarınız devam edecek. Yaklaşık iki hafta içinde yüksek bir noktaya geldiğinizde, bu konuda üzerinde ilerlemeye çalışabilirsiniz. Ayrıca, duygusal ihtiyaçlarınıza yönelebilir veya evde ve aile konularına yoğunlaşabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha fazla sevecen, eğlenceli, keyifli ve romantik olabilirsiniz. En sevdiğiniz insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Hobilerinize odaklanabilir veya sevdiğiniz şeyleri sağlıklı ve pozitif yollarla yaparak vakit geçirebilirsiniz. Hafta sonu, haftanız boyunca vaktiniz olmadığı şeyler üzerinde çalışabilir, rutin programınızı geliştirebilir veya önümüzdeki hafta için program yapabilirsiniz.

19 Şubat – 25 Şubat Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en iyi günleri Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta finansal bir nitelik taşıyan aile meseleleri ile görüşerek, aynı zamanda aile içinde iyi vakit geçirebilirsiniz. Belli mali kaynaklarla güvence altına alınması gereken farklı eylemler veya değişiklikler planlıyor olabilirsiniz. Bu hafta, ailenizin bütçesinden para kazanabilir veya önümüzdeki aylar veya yıllar için daha iyi gelir elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerde biraz daha kurnaz davranabilirsiniz. Bazı yeni iş bağlantıları da kurarak, görüşmeleri avantajınıza yönlendirmeye çalışabilirsiniz.

Bu hafta, başka yerlerden insanlarla ulaşım veya seyahat sorunları yaşayabilirsiniz. Genç bir erkek size bir konuda yardımcı olabilir. Miras mülkleriyle ilgili olaylar ya da toplantılar akrabalarla olan ilişkinizdeki gerilimin temelini oluşturabilir. Uzlaşmakta zorluk yaşanabilir.

Hafta boyunca tanıdığınız bazı kadınlarla ilgili toplantılar veya davetler düzenleyebilirsiniz. Bir kadın arkadaşınızın veya yakın bir akrabanızın hayatında önemli bir etkinlikten keyif alacaksınız. Bir aşk olayında ilginç ve duygusal bir haftanız olacak. Aşk hayatında ilişkiniz hakkında önemli şeyler planlar ve gerçekleştireceksiniz. Eğer ilişkiniz yoksa bu hafta ruh eşini bulabilirsin. Önemli başarılar, sunumlar veya değişiklikler genç kova kadınlarını mutlu edecektir. Kova erkekleri bu hafta seyahatlerde mutsuz olabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status