Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Haziran 2018 – 24 Haziran 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta aile hayatında daha fazla zaman geçirebilir, ailenizin sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Ev içerisinde tadilat işleri ya da yenilikler olabilir, ev içerisinde harcamalar yapılabilir. Çarşamba günü meydana gelen Yeni Ay dört haftaya kadar akıcı ve kolay, daha dengeli bir duygusal bir ev hayatı sağlar. Ev içerisinde sorunlar çözülür ve huzur bulunur. Bir huzur ve genel esenlik hissi, hayatın pek çok alanda olabilir, sorunsuz bir şekilde aile ilişkilerinin yürümesine yardımcı olacaktır.

Kova burcu bu hafta yeni ay, kendinize ve sevdiklerinize iyi bir servet, kalıcı mutluluk ve koruma sağlar. Güç, enerji, yetenekleri keşfetme, keskin bir zihin ve iyi bir konsantrasyon verir. Bu yeni bir proje başlatmak için özellikle iyi bir yeni ay olacak. İş hayatında iyi yapılması gereken işlerin üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

18 Haziran – 24 Haziran Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilir, bunun için de cesaretiniz artabilir, yakınlarınızdan destek görebilirsiniz. Perşembe gününden Cumartesi gününe kadar uzun vadeli hedeflerinize ulaşmaya odaklanacaksınız. Hayatınızın diğer alanlarında da azimli olacaksınız.

Güçlü iş ahlakınız ve kararlılığınız sayesinde pek çok görevin üstesinden gelmeniz kolay olacak. Karşılıklı saygı ve anlayıştan dolayı artık hedeflerinize ulaşmak daha kolay olur. Erkekler ve üstler ile ilişkiler ciddi, pratik ve faydalı olacaktır. Değerli rehberlik yaşlılardan ve liderlerden gelebilir.

Bu hafta daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz, ancak ek stres olmadan. Sabır ve detaylara dikkat, bunu rutin işler için iyi bir zaman yapar. Bir süre sabır ettiğiniz bir konuda yakında çok büyük bir rahatlama sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status