Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Aralık 2017 – 24 Aralık 2017)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta dinlenmeye vakit ayırarak haftaya başlayacak ve bazı planlarınızı iptal ederek fiziksel ve ruhsal yorgunluğunuzu atmak isteyeceksiniz. Pazartesi günü, Yay burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Eski arkadaşlarınız veya sosyal gruplarınızla yeniden bağlantı kurabilir, gelecek için birlikte keyifli planlar yapabilirsiniz. Salı günü, Satürn Oğlak burcuna giriyor ve Güneş Perşembe günü Oğlak burcunda olacak. Bu durum uzun süredir ertelediğiniz planların tekrar gündeme gelmesini tetikleyecek. Yarım kalan işlerinizi bitirmek isteyeceksiniz. Gelecek haftalarda ya da yıllar için bazı şeylerin temellerini atabilirsiniz. Yalnız daha fazla zaman geçirmek, tek başınıza plan yaparak kararlar almak, konsantrasyonunuzu artırmak için istekli olacaksınız. Zamanınızı en verimli şekilde harcamak isteyeceğiniz bir hafta olacak. Çarşamba günü başkaları ile daha iyi anlaşabilir ve daha fazla uzlaşmaya varabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde daha çok enerjiye sahip olabilirsiniz ve kendi isteklerinize odaklanabilirsiniz.

Cuma günü Merkür, geriye doğru giderek Yay burcunda sona eriyor ve son birkaç hafta içinde arkadaşlarınızla aranızdaki sorunlar ortadan kalkıyor olacak. Geçmişte yapılan hatalar affedilecek. Gerileme sona erdiğine göre, arkadaşlarınız ve sosyal gruplarınızla daha iyi bağlantı kurmaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, sadece dinlenmek ve ailenizle zaman geçirmek sizi motive edecek.

18 Aralık – 24 Aralık Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burçları için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe, Cuma olacak. Bu günlerde daha şanslısınız diyebiliriz. Bu hafta gerçekleştirmeniz gereken çok daha fazla sorumluluk ve görevlere sahip olacağınız için bu hafta sizin için dinamik olacaktır. Çok farklı toplantılar olacak. Aile, dost ve profesyonel çalışma hayatında önemli görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz.

Bu hafta yeni insanlarla tanışacaksınız ya da yeni insanlar sizi arıyor olacak. Ancak aşk hayatında bu hafta pek de şanslı değilsiniz. Eşiniz çok fazla gergin, sabırsız ya da pek çok farklı yoldan kaygılanacağından, aşk hayatında işler daha karmaşık hale gelecektir. Yay, Koç veya Aslan burçlarında doğan bir insanla olan ilişkinizde daha dikkatli olun.

Bu hafta sürprizler, çoğunlukla birlikte çalıştığınız veya ortaklık yaptığınız kadınlardan gelecek. Bu hafta sonu seyahat ediyorsanız, yanınızdaki paraya da dikkat edin. Fazla harcamalardan kaçının ve cüzdanınızı sürekli kontrol edin. Bazılarınız, para ile ilgili başka bir sorun yaşayabilir. Genç Kova kadınları beklenmedik yeni profesyonel bir fırsattan şaşkına dönebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status