Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Aralık 2018 – 23 Aralık 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta bir bağlılığınız olacak ya da erkekle ilgili bir etkinliğe katılacaksınız. Büyük olasılıkla önceden planlanacak ve etrafta sürprizler olmayacak. Bu hafta, ailenizde ve özellikle de evlilik ilişkilerinde uyumu ve anlayışı korumak çok önemli olacaktır. Eşinizle aranızda bir sevgi olmasa bile, tatiller sırasında barış ve uyum içinde olmak için bazı tavizlere veya seçeneklere bakın. Bu hafta, evinizden ya da ailenizden bir kadın için, desteğinizi ya da yardımınızı bekleyecek bir sebepten dolayı önemli olacak. Bu yedi gün boyunca, yıl boyunca yaşadığınız kayıpların ve başarısızlıkların stokunu alacaksınız. Çoğu durumda, kendi iyiliğiniz için olduklarını veya yeni daha iyi şeylerin ve insanların hayatınıza girmelerini sağladığını fark edeceksiniz.

Kova burcu duyacakları bazı şeylere şaşırabilirler. Bu hafta, Kova kadınları yakın ya da uzak yaşayan akrabalardan çeşitli haberler alacak. Bazıları sizin için gerçekten önemli olacak ya da gelecekteki planlarınızı belirleyecek. Kova erkekleri çoğu kez karamsarlığa düşecek ya da çok fazla şey onları endişelendirecek.

17 Aralık – 23 Aralık Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya heyecan verici değişiklikler ve fırsatlar getiriyor. Kişiliğinizin daha özgün, eksantrik veya sapık tarafını daha az inhibe ve daha rahat hissedeceksiniz. Normalden tamamen farklı bir şey yapmak, hayatınızda dram veya kaosa neden olmaz. İçgörünün yanıp sönmesi muhtemelen olasıdır ve yeni ve yaratıcı keşifler bulmanın esrarengiz bir yeteneği olmalı ve yeni keşiflere ve keşiflere yol açabilir.

Perşembe’den Pazar gününe iyi şanslar ve iyi haberler geliyor. Açık fikirliliğiniz ve ilerici bakış açınız, genel bilginizi artırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize olanak tanır. Din, hukuk, dil ve felsefe sizin için daha ilginç olabilir. Bu, iş yapmak, okumak, sınavlara girmek, müzakerelere girmek ve yasal konular için iyi bir haftadır. Yeni arkadaşlıklar gerçek ve karşılıklı olarak yararlı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status