Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Temmuz 2018 – 22 Temmuz 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta başkalarının hakkınızdaki düşünceleri sizin için önemli olabilir. Bir anca bir şeyler başararak adınızdan övgü ile bahsedilmesini isteyebilirsiniz. Birilerinin sizi övmesi bu hafta önem kazanabilir. İş ya da eğitim hayatında bu durum hırsınızı artırabilir. Bu hafta kişisel ihtiyaçlarınız için masraflarınız olabilir. Kazancınızda artış olmasını sağlayacak bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Maddi yönden rahata erişmek için daha çok çalışabilir, azimli olabilirsiniz. Bu hafta birilerinden tavsiye almanız da olasıdır. Ya da bir fikir danışabilirsiniz.

Kova burcu bu hafta aile hayatında mutlu gelişmeler ve önemli haberler dolaşabilir. Bebek bekleyen bir yakınınız olabilir. Ya da birinin evleneceğine dair haberler gelebilir. Başkaları adına çok mutlu olabilirsiniz. Arkadaş ortamınızda da davetler olabilir. Sosyal çevrenizde katılacağınız bazı etkinlikler sizin motivasyonunuzu artırabilir.

16 Temmuz – 22 Temmuz Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya kadar, büyük fikirler ve büyük planlar getiriyor ve iyimser ve sosyal hissediyor olacaksınız. Pek çok fikriniz olabilir ve çok fazla hırs yapabilirsiniz, ancak fırsatlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için görüşünüzü daraltmanız veya daha az proje almanız gerekecektir. Aynı anda pek çok iş ile uğraşmak sizin için yorucu olabilir. Bu hafta çok fazla iş ile uğraşmanız gerekebilir.

Bu hafta ayrıntıları atlamak için bir eğiliminiz olabilir veya yapabileceğinizden daha fazlasını yapabileceğinize inanabilirsiniz. Bu, kendi planlarınızı, fikirlerinizi ve inançlarınızı sorgulamak için iyi bir zamandır. Ancak kendinize de zaman ayırmanız önemli olacak.

Perşembeden pazara kadar, uzun vadeli ilişkileri güçlendirmek için iyidir. Mevcut ilişkiler daha yakın bağ ve istikrarın keyfine varacaklar. Bekar olanlar için, yeni aşk mümkün olduğu kadar uzun bir süre mümkündür. Ancak yeni ilişkilerde belirgin bir yaş farkı olabilir. Aşk önemli olsa da, pratik ve sağduyulu bir yaklaşım benimseyeceksiniz. Bu özellikle son zamanlardaki zorlukların çözümü için geçerlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status