Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Nisan 2018 – 22 Nisan 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta olumlu bir ruh halini sürdürmeye çalışın ve insanlarla geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın. Daha sosyal bir hafta geçirebilir, arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile zaman geçirmeye gayret edebilirsiniz. Pozitif enerjiniz herkese yansıyacak ve sizdeki motivasyon herkesi mutlu edecek. Yeni tanışacağınız insanlar üzerinde de olumlu bir etki bırakabilirsiniz. Sizi seven insanlardan göreceğiniz ilgi hoşunuza gidecek.

Bu yedi gün boyunca büyük beklentilere girmeyin ve size baskı yapan kişilere katlanmayın. Başarılarınızı kutlayacak ve emeklerinizin karşılığını kesinlikle alacaksınız. Ancak, duygusal bir hafta da olabilir. Aşk hayatında son derece ılımlı ve duygusal olabilirsiniz. Aşkı doyasıya yaşama arzunuz olacak. Sevdiğiniz insan ile daha fazla zaman geçirmek ve romantik sürprizler yapmak isteyebilirsiniz.

16 Nisan – 22 Nisan Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta boyunca, evinizde gerçekleşebilecek bir kutlama ile mutlu olabilirsiniz. Aile ile ilgili bir buluşma ve davet olabilir. Belki aileden birinin söz ve nişan töreni ile ilgili telaş ve hazırlıklar da yapılması olasıdır. Özel bir gün de aile içerisinde kutlanabilir.

Genel olarak, bir erkekle (akraba, arkadaş, meslektaş) ilgili önemli bir olay veya haberle şaşırabilirsiniz. Yarım kalan hedef ve hayallerinizi hatırlayacağınız bir haftadır. Yeniden bu hedefleriniz için kolları sıvayabilirsiniz. Yarım kalan planlar için yeniden heyecan duyabilirsiniz.

Bu hafta para konusunda çok şanslısınız. Beklenmedik yerden elinize para geçebilir. Piyango ve benzeri şans oyunlarından küçük bir kar elde etmeniz olasıdır. Artık evinizde bir neşe duyabileceğiniz bir mal mülk alım satımı konusunda şanslı olabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Nisan Yorumu

Kova burcu kadınları bu hafta ilginç bir teklif veya ilgi çekici bir davetiye bekleyebilir. Artık arkadaşların hayatında önemli bir etkide bulunacaksınız. Kova burcu erkekleri, bu hafta gerçekleştirebilecekleri özel plan ve hedefleri olacak. Şimdi verilecek tüm şansları, özellikle de evinizi ilgilendiren ya da hayatınızda uzun zamandır beklenen bir değişikliği kullanın. Şimdi sizin için bir şans olarak görünecek yeni şeylere başlamaktan korkmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status