Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ocak 2018 – 21 Ocak 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta fikirlerinizi başkalarına paylaşmadan, tek başınıza alacağınız kararlarda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Özellikle Salı günü oğlak burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte başlı başına bir şeyler üzerinde çalışmak isteyeceğiniz başlangıcı yapabilirsiniz. Arka planda veya sahnenin arkasında çalışan kişiler ön plana çıkabilirler ve başarıları fark edilebilir. Özellikle iş ve kariyer alanında size daha faydalı olacak yeni fırsatlar arayabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde uzun süredir istediğiniz şey için daha fazla enerji, heyecan ve merak yaşayabilirsin. Özellikle Venüs’ün Çarşamba günü burcunuza girmesi ile heyecan veren sorumluluklar almanız olasıdır. Cuma günü ise iş ile ilgili güzel haberler alınabilir. Önümüzdeki haftalarda, yeni başlangıçlar ve projeler izleyebilir, fırsatlardan yararlanabilirsiniz ve istediğiniz şeyler hakkında harekete geçmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Hafta sonu, dinlenmek ve kendinizi şımartmak için vakit ayırmanız olasıdır.

15 Ocak – 21 Ocak Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe ve Cuma olacak. Hafta içi başkaları için değil kendiniz için bir şeyler yapmak isteyebilir ve planlarınızı büyük bir gizlilik içerisinde sürdürebilirsiniz. Çünkü amacınız başkalarını şaşırtacak ve sizden beklemedikleri şeyleri başarmak olacak.

Bu hafta aşk hayatında biraz daha dikkatli olmalı, yanlış anlaşımlara karşı temkinli davranmalısınız. Özellikle kıskançlık sebebi ile sevdiğiniz insanın kalbini kırmamaya gayret edin. Aile içerisinde ise kendi fikirleriniz kadar başkalarının da fikirlerini dinlemelisiniz. Yoksa uzlaşmazlıklar yüzünden kısa süreli sorunlar çıkabilir.

Genel olarak hafta boyunca maddi yönden beklentilerinizde değişiklik olmayacak. Uzun süredir satın almak istediğiniz bir eşya ya da başka bir şeyi bu hafta almanız olasıdır. Ev içerisinde bir aile ferdine hediye de alınabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status