Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Mayıs 2018 – 20 Mayıs 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta bir hafta önceki duygularınız üzerinde, özellikle kötümser ya da depresif duygular devam edebilir. Duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekebilir ve kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Başkaları da bu negatif enerjinizden kötü etkilenebilir. Yanınızda önemli bir kişinin yokluğu artık çok daha fazla hissedilecek. Ancak karamsar olmamalı, ksine yaşamınızda önemli ve yapıcı bir şey için iddialı olmalısınız. Bu tür ruh halleri, diğer insanların davranışlarında samimiyetsizlik veya şüphe görmenizi sağlayabilir, etrafınızdaki her şeyin olumsuz tarafını görebilirsiniz. Kendinize bu şekilde yardım etmiyorsunuz ve çevrenizdeki insanlara karşı can sıkıcı olacaksınız.

Kova burcu bu hafta hayatınızdaki çocuklar ya da gençler, karamsar ruh halinden kurtulmanıza yardımcı olacak. Onlarla zaman geçirmek kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlayabilir. Bu hafta gençlerle ve çocuklarla çalışmak için iyi bir hafta olacak. Yolculuğa çıkmak da keyfinizi yerine getirebilir. Şimdi, doğada veya bahçede ne kadar vakit geçirirseniz (eğer böyle bir şeyiniz varsa), sizin için o kadar iyi olacaktır. Hafif sağlık sorunları korkutucu olmayacak. Ancak dikkatinizi yaşam tarzınıza veya beslenmenize yönelik bazı acil değişikliklere yönlendirecek.

Genel olarak, bu hafta hayatınızdaki sıkıntılara ya da sorunlara bakmak, gerçekleri görmek için kendinize bir fırsat vermek için iyi olabilir. Sağlığınıza da özen göstermelisiniz.

14 Mayıs – 20 Mayıs Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu Çarşamba gününe kadar inatçı bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Salı günü meydana gelen yeni ay ile egonuzda muazzam bir artış ve diğer insanların ne düşündüğüne bakılmaksızın istediğiniz şeyi elde etmek için güçlü bir dürtü olabilir. Bu ekstra enerjiyi yapıcı bir şekilde kanalize ederseniz çok şey elde edebilirsiniz. Fiziksel aktivite özellikle tercih edebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için daha agresif olabilirsiniz. Aşk hayatında ise her zamankinden daha tutkulu hissedebilir ve başkalarına daha çekici görünebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Mayıs 2018

Perşembe gününden sonra, hobilerinizle ilgilenebilir ve yeniliklere açık olabilirsiniz. Sevginiz canlanacak ve yeni bir aşk mümkün olacak. Eğer zaten bir sevgiliniz varsa, o zaman sizi heyecanlandıran aktivitelere katılabilirsiniz. Dış görünüşünüze daha fazla önem verebilir ve karşı cinse daha çekici gelebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status