Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Temmuz 2020 – 19 Temmuz 2020)

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta, Kova burcunda doğduysanız, bu hafta önemli konularda başarılı olmanız zor olacak. Bu hafta aşk ilişkinize çok fazla olumlu duygu yatırım yapacaksınız ve ilişkinizin (evlilik veya romantik) uyumlu gelişimi için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksınız. Şimdi, iradenizi empoze etmenin ve eşinize hazır olmadığı kararlar vermesi için baskı yapmanın zamanı olmadığını anlıyorsunuz.

Kova burcu bu hafta boyunca, esas olarak belgelerle veya sözleşmeyle ilgili mali işleriniz olumlu bir gelişme gösterecektir. Gelecekte gelir elde etmeyi veya onlardan başka bir fayda elde etmeyi umduğunuz kişiler iyi bir gelişime sahip olacaktır. Bu hafta, becerilerinizi nasıl giydiğinizden bağımsız olarak, tanımadığınız birinin hizmetleriyle ekipman veya eşyalarınızı tamir etmekten kaçının. Her şey beklediğiniz gibi olmayacak.

13 Temmuz – 19 Temmuz Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu 

Kova burcu bu hafta sevinmek için nedenleriniz olacak, çünkü hoş olmayan bir deneyim veya başka bir yaşam draması ile ilişkili zor bir dönemi geride bıraktığınızı anlıyorsunuz. Hafta boyunca hamilelik veya çocukla ilgili herhangi bir tıbbi prosedür veya tedavi iyi gelişecektir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Kova kadınları finansal nitelikte bir teklif veya faydalı bilgi bekleyebilirler. Bu burçtaki erkekler bu hafta hatırlayabilecekleri hoş bir sürpriz yaşayacaklar. Sevdiğiniz insandan büyük bir iyilik görebilirsinz. Ayrılan kişiler bir araya gelebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status