Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Kasım 2017 – 19 Kasım 2017)

Kova burcu haftalık yorumunda haftanın ilk günleri hayatınıza ciddi bir yaklaşımda bulunabilir ve konunun daha çok öğrenilmesi ve konunun merkezine girmeniz gereken bir şey hakkında araştırma yapabilirsiniz. Hafta ortası, rahat ve daha iyimser olmak üzerine yoğunlaşabilir ve hayatınızdaki olasılıklara daha fazla odaklanabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, hedefleriniz yöneleceksiniz. Özellikle cumartesi günü kariyer ve yaşam yolunda yeni bir ay ile dikkatinizi çekebilir. Yeni bir hedef belirleyebilir, bir hedefe ulaşmak için fırsat arayabilir, yüksek bir noktaya gelebilir veya bir hedef için adımınızı atabilir, doğru kişiye iyi bir izlenim bırakabilir veya bağlantı kurabilir, övgü veya tanınma elde edebilir veya hayatta kendinizi doğru yola koyabilirsiniz. Haftayı arkadaşlarla veya gruplarla geçirmeyi planlayabilir, dünyaya iyi şeyler yaparak veya daha bağımsız ve özgürce düşünerek hafta sonunu bitirebilirsiniz.

Kova için haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba olacak. Bu hafta kariyer ve iş hayatında yeni bağlantılar kurmak sizin için daha güzel fırsatlar ortaya çıkarabilir. Özellikle hedefleriniz için atacağınız yeni adım ileride büyük olanaklar sağlayabilir. Aşk hayatında karşı taraf sizden daha çok ilgi bekleyebilir. Bu hafta dostlarınız ile vakit geçirmek size daha iyi gelecek. Hatta yaydığınız enerji ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Düşünceleriniz değişebilir ve daha radikal kararlar almak için kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru motivasyonunuz yükseliyor.

13 – 19 Kasım Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Mali durumlar ve yakın ilişkiler haftanın başlangıcında önemli olacak. Ancak, duygusal hayal kırıklığı da söz konusu diyebiliriz. Bu günlerde seyahat etmek ve dışarı çıkmak için istekli olacaksınız. Ana temanız kariyeriniz, iş hayatında imajınız ve mutluluğu bulma arayışınız olacak. Arka tarafta, 13 Kasım’dan 15 Kasım tarihine kadar, spekülasyonlardan veya hızlıca zengin olma planlarından kaçınarak paranızı güvende tutun. Hayal gücünüz sizi daha iyi duruma getirebilir, bu durumda önemli kararları özellikle finans konularında güçlü fırsatlar olabilir. Ancak, gizemli hikayeler seni büyüleyecektir. Ardından 15 Kasım ile 19 Kasım tarihleri arası ideallerinizi savunur, bazı sırları arkadaşlarınızla tartışır ve seyahat planlarını düşüneceksiniz. Kendi çıkarınız için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca, 16 Kasım ile 18 Kasım arası, paranız ile neler satın alabileceğinizi hayal edeceksiniz. Belki de bir şan şöhret fırsatı yakalayabilirsiniz.

18 Kasım tarihinde güneş, 10.güneş evinizde olan Akrep’de Yeni Ay görünüyor. Önümüzdeki iki hafta, işinizle, profesyonel ilişkilerinizle ve genel imajınızla ilgili başarılı olma arayışınızı tetikleyecek. Bir ya da birkaç nedenle, toplum önünde imajınız yükselebilir. Başarınızı insanlara gösterme şansınız olabilir. Kendinizi sanatsal ya da yaratıcılıkla ifade etmenize izin veren yeni bir yol oluşturabilirsiniz. Hassas sezgilerinizi kullanarak başkalarının duygusal ihtiyaçlarının farkında olun. Yenilikçi fikirlerinize ve iletişim kurma becerinize ihtiyaç duyacak kişiler olabilir. Kendiniz için bu hafta büyük bir adım atmanız gerekebilir.

18 Kasım ile 21 Kasım tarihleri arasında, savaşçı ruha sahip Mars karanlık Pluto’yu sınıra kadar zorlayarak engeller. Güç mücadeleleri, kıskançlık ve intikam şimdi oldukça yoğun faaliyetlerin arkasında olabilir. Geçmişteki yapılanlar, mevcut eylemlerinizin başarılı olabilmesi için üstesinden gelinmesi gereken engellere neden olabilir. Kendine acıyan, suçluluk hisseden ve başkalarını manipüle eden yanınız cidden mutsuz sonuçlar doğurabilir. Pozitif enerjiye dönüştürülürse, olağanüstü başarılara neden olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status