Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Ağustos 2018 – 19 Ağustos 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta daha iyi kar veya satış gibi en iyi profesyonel veya iş sonuçlarından hoşlanacaksınız. Bazılarınız maaşınızı artırarak, bonus ya da başka bir ödül kazanarak övünebilir. Hafta içi, aile seyahatleri için uygun olacak ve muhtemelen bunu yapmak için özel bir fırsatınız olacaktır. Başka bir şehirden veya ülkeden gelecek misafirlerle tanışmak mümkün. Bu hafta başka bir eve veya başka bir yere taşınmak için iyi bir zaman olacaktır (bunu yapmayı planlıyorsanız).

Kova burcu bu hafta şansınız olabilir ya da zamanında alınan kararlar sizin yararınıza olabilirdi. Bu yedi gün zarfında belgelerdeki gecikmeler veya olağanüstü vaatler de mümkündür. Hafta boyunca, birçoğu geçmişlerinden veya geçmişlerinden bildikleri biriyle ilgili hoş olmayan haberler yüzünden üzülecekler.

Bu hafta arkadaşlarla ilgili hoş deneyimler veya sürprizler bekliyoruz. Yeni arkadaşlıklar, ilginç ve bilgili insanlarla duygusal olacaktır. 35 yaşın üstündeki kadınların ev problemlerini çözmesi gerekecek, ancak bu hafta hiç değilse kolay bir iş olmayacak.

13 Ağustos– 19 Ağustos Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar sevgi, şefkat, uyum ve dostluk getirir. Bu hafta rahatlamak ve sevdiklerinizle eğlenmek için iyi bir zaman. Sevginiz ve pozitif ruh haliniz sizi popüler kılacak ve kolayca yeni arkadaşlar edinebileceksiniz. Ailenizi beslemek ve korumak, onları beslemek, temizlemek ve giydirmek isteyeceksiniz. En önemlisi onları kucaklamak ve öpmek, onlara şefkat, sevgi vermek isteyeceksiniz. Evinizde eğlenceli insanlar ziyaret edebilir. Bir başarı evde kutlanabilir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Aylık Yorumu

Perşembeden pazara kadar sevdiklerinize yakın olan sosyal anları paylaşmak için iyi bir zaman. Gittiğiniz her yerde huzur ve uyum arayışında olacaksınız. Belki de arkadaşların arasındaki sorunları çözmek için şanslı olabilirsin. İletişim başka bir güçlü nokta. İşleri sevgi dolu bir şekilde iletebileceksiniz. Sözleriniz melodik, şiirsel ve dinlendirici olabilir. İnsanlar sizleri zarif ve hatta büyüleyici bulabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status