Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Kasım 2018 – 18 Kasım 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı sorunlara bir an önce çözüm bulmak isteyebilirsiniz. Bu hafta irade ve ruhunuzu harekete geçirmenizi, felsefi olarak hareket etmenizi ve size verilen deneyimler üzerinde büyük kargaşa yaratmanızı gerektirecektir. Hiç kimsenin önceden bekleyemeyeceği Koç, Aslan ya da Yay burcunun altında doğan bir adamın hayatında beklenmedik olaylardan şaşıracaksınız. Arkadaş çevrenizdeki belirli bir kişiyle olan ilişkiniz, o kişinin davranışları, yorumları veya diğer olumsuz eylemleri nedeniyle sizi olumsuz duygularla dolduracaktır. Bu hafta, özellikle bir aşk meselesi ise, yeni bir istikrarlı ilişki başlatmak zor olacaktır.

Kova burcu bu hafta boyunca bazı duygusal ve psikolojik düşüşlere rağmen, gelişiminiz için önemli olan başarılara ulaşmak için önemli bir kilometre taşı olacaktır. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan insanların yardım ve desteği sizi memnun edecektir. Bununla birlikte, bu hafta eğer bir şeyle ya da biriyle ayrılacak olursanız, duygusal olabilirsiniz. Bu nedenle, her türlü olayı şükranla kabul edin, çünkü hayatınızda kendi amacınız vardır.

12 Kasım – 18 Kasım Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar, cüretkar bir enerji patlamasıyla yeni projeler yapmak için iyi bir zaman. Mücadele ruhunuz ve adrenalininiz nihayetinde normale dönmeye devam etse de, bu inisiyatife artık gerek duyulmayan bir duruma yeni projeler alabilirsiniz. Artan fiziksel çekicilik, arkadaşlıktan sonra bir sevgili bulmayı kolaylaştırır. Eğer bir aşk ilişkisinde iseniz, bu hafta birbirinize karşı daha romantik olabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Kasım 2018

Cumadan pazara yaşamın tadını çıkarmak ve arkadaşlarınızla aileniz arasında olmak isteyenler için iyi bir his veriyor. Bu, her türlü ilişki için ideal bir zaman. Ancak özellikle biriyle yakınlaşmak veya yeni bir aşk ilişkisi kurmak için ideal bir zamandır. Güzel ve sevecen hissediyorsun ve aynı şeyi çekiyorsun. Bu hafta evinizi veya ofisinizi güzelleştirmek ve mücevher, moda ve kozmetik gibi güzel şeyler almak için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status