Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta umutsuz planları ya da ilişkileri bırakmak üzeresiniz. Bu yılın sonunda, bu tür radikal kararlar ve hedefler için yeterli cesaret bulmanız sizin için önemli olacaktır. Birçoğu bu hafta bir gönderi veya başka bir yerden bir belge bekler. Bazıları yakın arkadaş ya da akrabaları için hediyelerle birlikte bir yılbaşı hediyesi gönderecekler ya da onları alacaklar. Hafta içi, mülkünüzün bulunduğu veya bulunduğunuz yere seyahat ettiğiniz için elverişli olacaktır. Bu yedi gün boyunca, arkadaş çevrenizden, meslektaşlarınızdan veya komşularınızdan biriyle ilgili haberlerle üzüleceksiniz. Hafta sonu hayatındaki çeşitli yaşam olaylarından dolayı bir arkadaşla ara veriyor olabilirsiniz. Özellikle romantik bir ilişkinin başlangıcındaysanız, Kova burçları aşk hayatı eğlenceli olacaktır. Karşıt taraflar kesinlikle sizi çekecektir, özellikle bu kişi başka bir ülkeden veya milliyetten geliyorsa.

Kova burcu bu hafta hanehalkı ya da ev içi meseleleri temsil eder. Kova kadınları, yaklaşan bir seyahati organize etmek ve hazırlamakla ilgili endişeleri yaşayacaklar. Kova erkekleri, diğer aile üyeleriyle anlaşmazlık yaratabilecek, aile ya da yerel konularla daha fazla etkileşime girmekten kaçınacaktır.

10 Kasım – 16 Aralık Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesi akşamından Perşembe sabahına Kova’daki Ay, samimi ilişkilerinizi keskin bir odak haline getiriyor. Öz güveninizin artması bunu önemli insanlarla tanışmak için ideal bir zaman yapar. Gerçek içsel kişiliğinizi göstererek rahat olabilirsiniz. İç huzur ve denge, buzları kırma ve yeni arkadaşlar edinme konusunda size güven verir. İyi bir sezgi ve muhtemelen psişik yetenekle çok duyarlı olacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu 2019 Yorumu

Cumadan pazara özgüven ve coşkunun artması, bunu yeni projelere başlamak için ideal bir zaman yapmaktadır. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyor olmalısınız ve zor görevler üstlenmek için inisiyatifinizi kullanmalısınız. Bu, birisini etkilemek için iyi bir zaman, özellikle de işinde üstünlük veya özel hayatınızda özel biri. İlkel arzularınızın bilinçli farkındalığından dolayı sizi neyin motive ettiğini anlayacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status