Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Eylül 2018 – 16 Eylül 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta iş, eğitim veya iş fırsatlarından en iyi şekilde yararlanın. Bu alanlarda önemli ilerleme, başarı, ödül ve daha fazlasını elde edebilirsiniz. Bu hafta, para ile ilgili problemleri veya finansal bir belgeyi daha ciddi bir şekilde ele almak iyi bir fikir olacaktır. Şimdi farklı koşullar, bu şeyleri sizin için en iyi şekilde işlerinizi yapmanıza yardımcı olacaktır. Hafta içi fiziksel durumunuzu iyileştirmek için tedavi, terapi ve diğer aktiviteler için faydalı olacaktır.

Kova burcu bu hafta uzun süredir görmediği birini görebilir. Hatta beklenmeyen bir karşılaşma ya da yeni bir tanışma hakkında ilginç deneyimler getiriyor. Arkadaş ya da komşuların ailelerinde önemli bir olay evlerinde bir buluşma olayı olacaktır.
Kova kadınlarının hafta boyunca herhangi bir teklife veya davete açık olması gerekir. Çeşitli etkinliklerle ilgili çok miktarda bilgi biriktirmeye hazır olun. Hayatınızda artık önemli olmayan bir şeyden kurtulmanın tek yolu eşyaların veya arkadaşlığın kaybı olacaktır. Kova erkekleri daha sık üzülürler, kendi içlerinde ve kendi duygu ve deneyimlerinde kapanırlar. Bu hafta iş için iyi bir hafta olacak, bu yüzden kendinizi harekete geçirin ve aktif olun.

10 Eylül – 16 Eylül Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye, hobilerinden romantiğe kadar tüm yaşam alanlarına uygulanabilecek yeni bir şey denemeye teşvik ediliyor. Ancak, yeni veya parlak bir şey tarafından kolayca dikkatinizin dağıttığı için sıkıcı rutine kendinizi uygulamak zor olabilir. Bu, sosyalleşmek için iyi bir zaman ve daha fazla popülerlik ve dışarı çıkma özgürlüğünün tadını çıkaracaksınız. İnternette alışveriş yaparken bir pazarlık veya iki tane bulabilirsin. Finansal bir bonus ya da düşme ihtimali de var.

Cumadan pazara bir aşk ilişkisi gelişmeli ve bu ilişkideki herhangi bir gerilimi tartışmak için ideal zaman. Yaratıcılığınız teşvik edilecek ve bu, yaratıcı projelere ya da aslında tutkulu olduğunuz bir şeye başlamak için iyi bir zamandır. Güzelliği eylemle birleştiren yaratıcı projeler, bir odayı yeniden dekore etmek, heykel yapmak, dans etmek veya resim yapmak için idealdir. Güzellikten bir şey yaratmak size çok keyif ve keyif verecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status