Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Ağustos 2020 – 16 Ağustos 2020)

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta, önünüzde romantik deneyimlerinizin ilginç bir gelişme gösterebileceği bir hafta var. Kişisel ilişkilerinizde bazı problemleriniz olsa bile, şimdi uzlaşma veya diplomasi ile onlardan kurtulabileceksiniz.

Bu yedi gün boyunca daha fazla hassasiyetiniz sizin yararınıza olacaktır.

Bu hafta için planlarınızdan bazıları başka bir köyde, kasabada veya ülkede yaşayan akrabalarınızla ilgili olacak. Şimdiye kadar yeterince zamanınız veya kaynağınız olmayan aile sorunlarını çözmeye dikkatinizi çekmek mümkündür.

Yakın zamanda aile draması yaşamış olanlarınız yine de bundan etkilenecek. Ancak bu hafta böyle bir deneyimin özel anlamını daha net göreceksiniz. Özellikle ailenizden bir erkekle ilgili ciddi harcamalarınız veya bir iş ortağına ödemeleriniz varsa, bu yedi gün boyunca mali işleriniz istikrarsız olacaktır.

10 Ağustos – 16 Ağustos Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu 

Hafta boyunca, bir akrabanın sağlığı ile ilgili masraflar mümkündür. Bu yedi günlük güzel anlar, artık gelişme gösterecek olan yeni ve eski tanıdıklar ve dostluklarla bağlantılı olacak. Hoş deneyimler yaşayacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Kova erkekleri, finansal sorunlarda daha sorumlu görünmek zorunda kalacaklar, düzeltmek için başkalarına güvenmek zorunda kalmayacaklar.

Kova kadınları özellikle romantizm ve aşkla ilişkiliyse, seyahat için uygun bir hafta geçirecekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status