Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2017)

Kova burcunda bugün kendinizi geri planda tutun ve çevrenizde neler olup bittiğiniz güzelce gözlemleyin. Büyük resme bakın ve bir şeylerin gerçekten yolunda olup olmadığına karar verin. Çevrenizdeki olayların stresinden ve gerginliğinden çok fazla endişe etmeyin. Yakında hepsi son bulacaktır. Özellikle ikili ilişkilerde bugün daha sakin ve sabırlı bir tutum sergilemeniz çok iyi olabilir. Bununla birlikte, görev ve sorumlulukların çok fazla peşine düşmeyin. Bugün kendinizi yıpratmayın ve işlerinizi sıraya koyun. Önemli işlerinizi bugün halledebilirsiniz. Eğer tüm görevlerinizi yerine getirmeye kalkarsanız, günün sonunda bitkin düşebilirsiniz. Günün şanslı rengi pembe oluyor. Şanslı sayılar 12 ve 31’dir.

Kova Burcu Günlük Genel Yorumu:

Bugün kendinizi olayların akışına bırakacak, ekstra çaba harcamak istemeyeceksiniz. Bu noktada kendi kararlarınızı almada daha kararlı ve kendinden emin görüleceksiniz. Çalışmalarınızda zihinsel olarak başarıya ulaşma eğiliminde olacaksınız ve fikirleriniz dikkat çekecek.

Kova Burcu Kariyer ve İş Hayatı:

İş ile ilgili olarak iyi bir konumdasınız ve bugün iş hayatında rahat bir gün geçirebilir, sorumluluklarınızı erteleyebilirsiniz. Üstleriniz ile ilişkileriniz daha iyi olacak. Yeni fırsatlarla dolu bir gün sizi bekliyor. Bugün her türlü fırsatı geri tepmeyin ve değerlendirmeyi düşünün.

Kova Burcu Aşk ve İlişkiler:

Eşinizle keyifli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile iletişiminiz normale dönecek ve anlayışlı olacaksınız.

Kova Burcu Para ve Finans:

Kazanç potansiyelinizi artıracak bir konumdasınız ve ek gelir istiyor olabilirsiniz. Bugün kazanç yönünden şanslısınız.

Kova Burcu Sağlık:

Bugün son derece sağlıklı bir görünüme sahip olacaksınız. Bu durum yüksek seviyeli enerjinizden kaynaklanıyor olabilir. Pozitif enerjinizi çevrenize yansıtacaksınız. Stresten kaçınmak isteyeceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status